SPORTY
Nahoru

REPOST FB DEJ KUS ŠTĚSTÍ

 Zdravíme všechny! Měly jsme ten konec a odhalení částky vymyšlený trochu jinak, furt jsme čekaly, ale situace teď nedovoluje.  Takže bychom Vám chtěly oznámit, že v kasičkách pro Magdalenku bylo 86.002 Kč! Je to neuvěřitelná částka!

Co se týče kasiček rozmístěných před beneficí:

Restaurace Zastávka - 5478Kč, kadeřnictví v kostelce Vendy a Štěpánka - 5156Kč, Papu kafe Choceň - 1690Kč, GB Vouge UnO - 1157Kč, Dej dárek Žamberk - 547Kč a firma Krabičkujeme Lucky Tvrdoňové 3500Kč - zbytek se vybralo v kasičkách za celý Dej kus štěstí den i noc! 

Uffff, čtvrt roku našeho života a tak rychle to zase uteklo... Moc jsme si to s Váma užily a věříme, že se situace brzy zlepší a Magdalenka za tyto nasbírané peníze bude moci podstoupit potřebnou rehabilitaci na Slovensku. Moc držíme palce, aby to štěstí, co jsme společně vytvořili, pomohlo! 

 Co se týče transparentního účtu - v pátek jsme převedly milion (aaaa fakt milion) Magdalence na účet obce Kunvald - účet založený s doložkou pomoc rodině v nouzi, který je osvobozený od daně a rodina může čerpat peníze výměnou za fakturu na potřebné věci/materiál/služby (potvrzení o platbě přikládáme do komentáře na FB, abyste vše viděli a neměli strach, že pojedeme někde na dovolenou - až otevřou hranice :) a o existenci účtu si přečtěte tady - https://www.dekanstvizamberk.cz/…/01/18/dekujeme-vsem-ande…/ )

Rozhodly jsme se, že účet necháme běžet do 1.5.2020 - a na “první máj, lásky čas” to stopneme. ☺️ Takže kdo ještě Magdalence chce něco poslat, má možnost! DĚKUJEME, že jste s námi byli - cvičili, vzdělávali se, smáli, jedli, pili a tančili. Že jsme si to před touhle povinnou pauzou od “normálního” života společně užili a třeba zase za rok? Co říkáte?


Děkujeme DOBROLIDI 
LÁSKU A ZDRAVÍ VŠEM 

DĚKUJEME VŠEM, KDO SE AKCE ZÚČASTNIL, NEBO ASPOŇ NA DÁLKU PODPOŘIL.

POSTUPNĚ VÁM SEM BUDEME DÁVAT ODKAZY NA FOTOGRAFIE A VIDEA A SDÍLET INFORMACE OD JITY&DOM

 

BY YWONN

https://youtu.be/tDRXmkZILR0

http://www.ywonn.cz/

https://www.facebook.com/pg/dejkusstesti/photos/?tab=album&album_id=497776057561791&ref=page_internal

 

BY LUCIE TVRDOŇOVÁ

VIDEO

https://www.lucietvrdonova.cz/

 

BY PETR WAGENKNECH - Petr Wagenknecht fotoatelier

FOTOGALERIE ZDE

 

BY TEREZA ILLGNEROVÁ  - FB: Tereza. IG: terezailgnerphoto

FOTOGALERIE ZDE

JAKUB KROULÍK

 Foto: Jakub Kroulík FB: Kroula Perspective - https://www.facebook.com/KroulaPerspective/ IG: Kroula - https://www.instagram.com/kroula/

FOTOGALERIE ZDE

 

Nahoru

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.