SPORTY

Contemporary dance s Aničkou Faltusovou

 

Contemporary dance je moderní výrazový tanec, který je vzhledem ke své technické podobnosti přirovnáván k modernímu tanci a baletu. V této formě tance se často objevují nepředvídatelné změny v rytmu, rychlosti a směru. Cíl contemporary spočíval v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie. V současné době již Contemporary dance vychází s osobnosti jednotlivého lektora či choreografa.

Taneční lekce bude vhodná i pro začátečníky.

Délka lekce 75 min.

 

Termín: středa 14. 8. 2019 od 18h.

Modrý sál

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na lekce Ladies Dance se můžete opět těšit na podzim. Přejeme Vám hezké léto!

Ladies Dance je kombinací několika dámských tanečních stylů, které Vám pomůžou zpevnit svaly a formovat celé tělo. Lekce jsou postaveny na jednoduchých prvcích, které snadno pochytíte.
Ladies Dance je taneční lekcepro dospělé, kde se při pohybu zapojí celé tělo. Pokud milujete tanec a hudbu, tak je to pro Vás to pravé. Neváhejte se přihlásit a vyzkoušet to. Každou lekci děláme nové věci!

Věk ani postava nejsou rozhodující. Důležitá je především radost z pohybu.

 

Nahoru
Nahoru

Lektorkou Ladies Dance je Martina Vernerová, která v Lanškrouně vystudovala taneční obor ZUŠ a následně absolvovala další různé doplňkové taneční kurzy. Je akreditovaným lektorem pohybových skupinových lekcí od MŠMT.

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.