Jitka Řeháková
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Zář / Říj | 2.10 | Daniel Vávra | 3:0 | 3 | 10:0 |
Zář / Říj | 6.10 | Ladislav Chládek | 3:0 | 3 | 10:0 |
Zář / Říj | 25.9 | Martin Vohralík | 3:0 | 3 | 10:0 |
Zář / Říj | 11.9 | Steffen Brauner | 3:1 | 3 | 8:2 |
Říj / Lis | 3.11 | Roman Maršalík | 2:3 | 2 | 4:6 |
Říj / Lis | 13.11 | Michal Štarman | 0:3 | 2 | 0:10 |
Říj / Lis | 30.10 | Ladislav Kovář | 1:3 | 2 | 2:8 |
Říj / Lis | 13:20 24.10 | Steffen Brauner | 1:3 | 2 | 2:8 |
Lis / Pro | 26.11 | Ladislav Kovář | 1:3 | 3 | 2:8 |
Lis / Pro | 22.11 | Ladislav Chládek | 1:3 | 3 | 2:8 |
Lis / Pro | 14.12 | Daniel Vávra | 3:1 | 3 | 8:2 |
Lis / Pro | 14.12 | Lubor Němeček | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Led | 23.1 | David Valenta | 2:3 | 3 | 4:6 |
Pro / Led | 20.1 | Jan Pipek | 1:3 | 3 | 2:8 |
Pro / Led | 30.12 | Radek Šulc | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Led | 2.1 | Jiří Skalický | 3:0 | 3 | 10:0 |
Led / Bře | 21.2 | Roman Maršalík | 1:3 | 2 | 2:8 |
Led / Bře | 26.2 | Lukáš Dostál | 1:3 | 2 | 2:8 |
Led / Bře | 3.2 | Steffen Brauner | 3:2 | 2 | 6:4 |
Led / Bře | 31.1 | Jan Pipek | 0:3 | 2 | 0:10 |
Bře / Čer | 14.3 | Steffen Brauner | 3:N | 3 | 10:0 |
Bře / Čer | 10.6 | Radek Šulc | N:N | 3 | 0:0 |
Bře / Čer | 6.3 | Miroslav Kovář | 3:0 | 3 | 10:0 |
Bře / Čer | 5.3 | Jiří Skalický | 3:1 | 3 | 8:2 |
Zář / Říj | 13:04 16.10 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 15 | |
Říj / Lis | 10:31 20.11 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 45 | |
Lis / Pro | 11:34 25.12 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 30 | |
Pro / Led | 19:25 29.1 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 35 | |
Led / Bře | 15:37 4.3 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 55 | |
Bře / Čer | 11:43 10.6 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 30 |
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Zář / Říj | 6.10 | Jaroslav Vybíral | 3:0 | 3 | 10:0 |
Zář / Říj | 10.10 | Lenka Valentová | 3:1 | 3 | 8:2 |
Zář / Říj | 4.10 | Michal Štarman | 3:1 | 3 | 8:2 |
Zář / Říj | 19.10 | Daniel Vávra | 3:1 | 3 | 8:2 |
Lis / Pro | 17.12 | Libor Přibyl | S:3 | 2 | -3:10 |
Lis / Pro | 17.12 | Miroslav Hvozdensky | S:3 | 2 | -3:10 |
Lis / Pro | 17.12 | Jan Řehák | S:S | 2 | -5:-5 |
Lis / Pro | 17.12 | Michal Štarman | S:3 | 2 | -3:10 |
Zář / Říj | 10:22 31.10 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 75 | |
Lis / Pro | 17:42 18.12 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 135 |
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Zář / Říj | 16.10 | Nikol Hanzlíčková | 3:2 | 1 | 6:4 |
Zář / Říj | 13.10 | Martina Goláňová | 3:0 | 1 | 10:0 |
Zář / Říj | 17.9 | Mikiko Tsutsumi | 3:0 | 1 | 10:0 |
Zář / Říj | 21.9 | Iveta Marková | 3:0 | 1 | 10:0 |
09:30 22.10 | úvodní turnaj | 1 | 5 | ||
Zář / Říj | 10:17 24.10 | Body za účast v 1 . skupině | 1 | 25 |
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Říj / Pro | 30.10 | Matěj Frank | 3:0 | 4 | 10:0 |
Říj / Pro | 6.11 | Jindřich Marek | 3:0 | 4 | 10:0 |
Říj / Pro | 1.11 | Tomáš Brokeš | 3:S | 4 | 10:-3 |
Říj / Pro | 30.10 | Jan Řehák | 0:3 | 4 | 0:10 |
Pro / Led | 12.12 | Tomáš Chromec | 3:1 | 3 | 8:2 |
Pro / Led | 27.12 | Daniel Vávra | 2:3 | 3 | 4:6 |
Pro / Led | 9.1 | Jan Řehák | 1:3 | 3 | 2:8 |
Pro / Led | 4.1 | Matěj Frank | 3:1 | 3 | 8:2 |
Led / Bře | 18:30 15.3 | David Valenta | 1:3 | 3 | 2:8 |
Led / Bře | 13.3 | Ladislav Kovář | 2:3 | 3 | 4:6 |
Led / Bře | 14.3 | Jaromír Selichar | 2:3 | 3 | 4:6 |
Led / Bře | 16.3 | Jiří Divišek | 3:1 | 3 | 8:2 |
Bře / Kvě | 20.4 | Michal Štarman | 2:3 | 3 | 4:6 |
Bře / Kvě | 5.4 | Daniel Vávra | 3:0 | 3 | 10:0 |
Bře / Kvě | 10.4 | Matěj Frank | 3:0 | 3 | 10:0 |
Bře / Kvě | 27.3 | Tomáš Chromec | 3:0 | 3 | 10:0 |
11:55 24.10 | za účast v ženské lize | 1 | 30 | ||
16:50 9.11 | Turnaj 28. 10. 2016 - účast | 1 | 5 | ||
Říj / Pro | 15:29 7.12 | Body za účast ve 4 . skupině | 4 | 40 | |
18:05 9.12 | doplnění bodů z ženské ligy | 1 | 36 | ||
13:45 19.1 | Turnaj 31. 12. 2016 | 1 | 5 | ||
Pro / Led | 19:43 27.1 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 80 | |
Led / Bře | 10:10 25.3 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 70 | |
Bře / Kvě | 10:42 31.5 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 70 |