Matěj Frank
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Zář / Říj | 3.10 | Jaromír Selichar | 0:3 | 4 | 0:10 |
Zář / Říj | 27.10 | Martina Goláňová | 3:2 | 4 | 6:4 |
Zář / Říj | 29.10 | Martin Mrštný | 3:0 | 4 | 10:0 |
Zář / Říj | 4.10 | Mirek Gregor | 3:2 | 4 | 6:4 |
Lis / Pro | 14.12 | Lukáš Dostál | 0:3 | 3 | 0:10 |
Lis / Pro | 13.11 | David Valenta | 3:0 | 3 | 10:0 |
Lis / Pro | 18.12 | Jaromír Selichar | 3:0 | 3 | 10:0 |
Lis / Pro | 10.11 | Jaroslav Vybíral | 1:3 | 3 | 2:8 |
Pro / Led | 4.1 | Daniel Vávra | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 12.1 | Lenka Valentová | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 11.1 | David Valenta | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 21.1 | Jaromír Selichar | 0:3 | 3 | 0:10 |
Led / Bře | 1.3 | Jaromír Selichar | 1:3 | 4 | 2:8 |
Led / Bře | 23.2 | Jakub Kubelka | 1:3 | 4 | 2:8 |
Led / Bře | 22.2 | Ladislav Chládek | 2:3 | 4 | 4:6 |
Led / Bře | 10.3 | Tomáš Berg | 0:3 | 4 | 0:10 |
Bře / Dub | 22.4 | Ladislav Chládek | S:3 | 5 | -3:10 |
Bře / Dub | 22.4 | Martin Mrštný | S:3 | 5 | -3:10 |
Bře / Dub | 20.4 | Michal Jelínek | S:S | 5 | -5:-5 |
Bře / Dub | 22.4 | Petr Kotyza | S:3 | 5 | -3:10 |
Kvě | 6.6 | Michal Jelínek | S:S | 6 | -5:-5 |
Kvě | 6.6 | Radek Šulc | S:S | 6 | -5:-5 |
Kvě | 6.6 | Dan Sloupenský | S:S | 6 | -5:-5 |
Kvě | 6.6 | Jan Dymák | S:S | 6 | -5:-5 |
Zář / Říj | 10:22 31.10 | Body za účast ve 4 . skupině | 4 | 55 | |
Lis / Pro | 17:42 18.12 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 115 | |
Pro / Led | 16:43 29.1 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 105 | |
Led / Bře | 10:27 16.3 | Body za účast ve 4 . skupině | 4 | 75 | |
Bře / Dub | 10:35 2.5 | Body za účast v 5 . skupině | 5 | 65 | |
Kvě | 10:25 17.9 | Body za účast v 6 . skupině | 6 | 40 |
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Zář / Říj | 7.10 | Michal Štarman | 0:3 | 3 | 0:10 |
Zář / Říj | 15.9 | David Valenta | 1:3 | 3 | 2:8 |
Zář / Říj | 4.10 | David Mazal | 0:3 | 3 | 0:10 |
Zář / Říj | 12.10 | Tomáš Chromec | 1:3 | 3 | 2:8 |
Říj / Pro | 13.11 | Jindřich Marek | 3:0 | 4 | 10:0 |
Říj / Pro | 1.11 | Tomáš Brokeš | 3:S | 4 | 10:-3 |
Říj / Pro | 30.10 | Jan Řehák | 0:3 | 4 | 0:10 |
Říj / Pro | 30.10 | Jitka Řeháková | 0:3 | 4 | 0:10 |
Pro / Led | 20.1 | Tomáš Chromec | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 10.1 | Daniel Vávra | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 27.12 | Jan Řehák | 0:3 | 3 | 0:10 |
Pro / Led | 4.1 | Jitka Řeháková | 1:3 | 3 | 2:8 |
Led / Bře | 19.3 | Tomáš Chromec | 1:3 | 4 | 2:8 |
Led / Bře | 15.3 | Martin Mrštný | 3:0 | 4 | 10:0 |
Led / Bře | 17.3 | Ladislav Chládek | 3:1 | 4 | 8:2 |
Led / Bře | 9.3 | David Mazal | 3:2 | 4 | 6:4 |
Bře / Kvě | 26.4 | Michal Štarman | 3:2 | 3 | 6:4 |
Bře / Kvě | 13.5 | Daniel Vávra | 0:3 | 3 | 0:10 |
Bře / Kvě | 10.4 | Jitka Řeháková | 0:3 | 3 | 0:10 |
Bře / Kvě | 20.5 | Tomáš Chromec | 3:S | 3 | 10:-3 |
09:20 22.10 | úvodní turnaj | 1 | 5 | ||
Zář / Říj | 10:37 24.10 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 50 | |
Říj / Pro | 15:29 7.12 | Body za účast ve 4 . skupině | 4 | 40 | |
Pro / Led | 19:43 27.1 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 80 | |
Led / Bře | 10:10 25.3 | Body za účast ve 4 . skupině | 4 | 50 | |
Bře / Kvě | 10:42 31.5 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 70 |
Zápasy
Kolo | Datum | Jméno soupeře | Výsledek | Skupina | Body |
---|---|---|---|---|---|
Čec | 31.7 | Jindřich Marek | 3:0 | 5 | 10:0 |
Čec | 31.7 | Petr Chládek | 3:1 | 5 | 8:2 |
Čec | 31.7 | Zbyněk Jurča | 0:3 | 5 | 0:10 |
Čec | 31.7 | Ladislav Chládek | 1:3 | 5 | 2:8 |
Srp / Říj | 20:00 18.8 | Mikuláš Horáček | 2:3 | 2 | 4:6 |
Srp / Říj | 17:30 17.9 | David Mazal | 3:0 | 2 | 10:0 |
Srp / Říj | 19:00 22.9 | Dan Sloupenský | 3:0 | 2 | 10:0 |
Srp / Říj | 18:00 26.9 | Miroslav Hvozdensky | 0:3 | 2 | 0:10 |
Srp / Říj | 18.9 | Milan Černý | 3:S | 2 | 10:-3 |
Srp / Říj | 19:00 9.9 | Roman Maršalík | 0:3 | 2 | 0:10 |
Srp / Říj | 19:00 18.8 | Mikiko Tsutsumi | 3:0 | 2 | 10:0 |
Srp / Říj | 20:00 21.9 | Milan Hanzlíček | 3:0 | 2 | 10:0 |
Srp / Říj | 19:00 21.9 | Petr Chládek | 3:1 | 2 | 8:2 |
Říj / Pro | 18:00 3.12 | Jaromír Selichar | 2:3 | 2 | 4:6 |
Říj / Pro | 16:00 11.12 | Marek Jiskra | 3:2 | 2 | 6:4 |
Říj / Pro | 19:30 1.12 | Mikuláš Horáček | 3:0 | 2 | 10:0 |
Říj / Pro | 19:00 17.11 | Roman Maršalík | 0:3 | 2 | 0:10 |
Říj / Pro | 19:00 20.11 | Miroslav Hvozdensky | 0:3 | 2 | 0:10 |
Říj / Pro | 19:00 10.11 | Ladislav Chládek | 0:3 | 2 | 0:10 |
Pro / Úno | 19:00 17.2 | Petr Chládek | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 21.2 | David Mazal | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 16:00 16.2 | Mikiko Tsutsumi | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 28.1 | Milan Hanzlíček | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 21.2 | Martin Bolhaj | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 20:30 13.1 | Jindřich Marek | 3:0 | 3 | 10:0 |
Pro / Úno | 21:00 23.2 | Jakub Kubelka | 0:3 | 3 | 0:10 |
Úno / Dub | 20:00 31.3 | Roman Maršalík | 0:3 | 2 | 0:10 |
Úno / Dub | 18:00 4.5 | Filip Křivohlávek | 0:3 | 2 | 0:10 |
Úno / Dub | 19:30 25.4 | Tomáš Chromec | 0:3 | 2 | 0:10 |
Úno / Dub | 20:00 27.4 | Martina Goláňová | 3:1 | 2 | 8:2 |
Úno / Dub | 20:05 5.4 | Jakub Kubelka | 0:3 | 2 | 0:10 |
Úno / Dub | 20:00 7.4 | Ladislav Chládek | 0:3 | 2 | 0:10 |
Srp / Říj | 09:53 16.10 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 45 | |
Říj / Pro | 10:29 22.12 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 65 | |
00:00 31.7 | Bonusové body za menší úvodní skupinu | 1 | 6 | ||
Pro / Úno | 11:15 29.2 | Body za účast ve 3 . skupině | 3 | 30 | |
Úno / Dub | 19:42 17.5 | Body za účast ve 2 . skupině | 2 | 65 |