SPORTY

TENISOVÁ ŠKOLA 2017/2018

//Tenisová škola probíhá od října do června (po dohodě i o prázdninách). Kurz je rozdělen do 3 časových úseků po 12 trénincích. Děti v tenisové škole mají 50% slevy na tenisové kurty.

Děti rozdělujeme dle věku a výkonnosti do skupin.

Přihláška na druhý trimestr ke stažení: http://sport.forea.cz/…_2018_II.doc

Nahoru

Tenisová škola funguje pod Tenisovým klubem Forea o.s. pro děti od 6 do 17 let. V jedné skupině mohou být maximálně 4 děti.

Nahoru

V letní sezóně se v našem Sportcentru uskutečnila výjimečná sportovní akce „Kladzká juniorská tenisová Tour“. Jednalo se o sérii osmi tenisových turnajů pro děti a mládež, které se zúčastnili vedle českých dětí i polské, a to z okolí nedaleké Polanice Zdroj. Účastníci, vždy to bylo dvacet z každé země, se utkávali navzájem v disciplínách dvouhra a čtyřhra (vč. mixu) a za těch 16 dní odehráli desítky až stovky gamů, prožili desítky výher a samozřejmě bohužel i proher. Na české straně se akce realizovala pouze v Lanškrouně. Tuzemští účastníci byli kromě místních i z Rychnova nad Kněžnou a Hradce Králové. Organizátorem akce byl Rychnovský všesportovní spolek a finančně byla významně podpořena Euroregionem Glacensis. Jednalo se o již celkem pátou společnou akci s městem Polanica Zdroj v rámci projektů na podporu přeshraniční spolupráce a společného soužití. V následujícím roce byla obou partnerům schválen další projekt se sportovním obsahem pro mládež. Jeho realizace na české straně je opět plánována do našeho Sportcentra.

Nahoru

LETNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA TENIS 2017

Fotky z proběhlého soustředění si můžete prohlédnout níže. Těšíme se opět za rok na shledanou.

Nahoru

Tenisový klub Forea z. s. se stal pořadatelem Seriálu turnajů juniorek v regionu Podorlicko o putovní pohár Sportcentra Forea. Seriál tenisových turnajů proběhl v období od září 2015 do července 2016. Seriál byl určený pro neregistrované hráčky ve věku 11–18 let v regionu Podorlicka.
Informace o proběhlém seriálu, vyhodnocení a fotky naleznete na: https://sport.forea.cz/…k-podorlicko.

Nahoru

Tenisová škola je finančně podporována společností Forea s.r.o.

Tenisová škola je podporována městem Lanškroun z dotačního programu „Na podporu sportu“ v rámci podpory celoroční sportovní činnosti s mládeží do 19 let v roce 2017.
Za rok 2016 obdržel tenisový klub od města Lanškroun dotaci ve výši 10.000 Kč. https://www.lanskroun.eu/…ts/File.ashx?…

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.