SPORTY

NOVÝ NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY PRO SEZONU 2020/2021 PRO DĚTI OD 5 DO 15 LET!

Přihlášky vyplňujte on-line na https://1url.cz/Gzjxj. Pro každé dítě prosíme o vyplnění formuláře zvlášť.

Schůzka pro rozřazení dětí do skupin a domluvy času tréninků bude 24. 9. 2020 v 18:00h v tenisové hale Forea.

Základní ceník za jeden trimestr (12 hodinových lekcí):

Počet dětí Cena za lekci Cena za dítě
1 500 Kč 6000 Kč
2 500 Kč 3000 Kč
3 500 Kč 2000 Kč
4 500 Kč 1500 Kč

Ceník je aktualizovaný k 7.9.2019.

Lze sjednat i půlhodinový časový úsek. Děti mají 50% slevu na kurty (ceny dle tabulky), pokud využijí časy do 17. hodiny.

 

 

 

Nahoru

TENISOVÁ ŠKOLA

//Tenisová škola probíhá od října do června (po dohodě i o prázdninách). Kurz je rozdělen do 3 časových úseků po 12 trénincích. Děti v tenisové škole mají až 50% slevy na tenisové kurty.

Tenisová škola funguje pod Tenisovým klubem Forea z.s. pro děti od 5 do 15 let. V jedné skupině mohou být maximálně 4 děti. Děti rozdělujeme dle věku a výkonnosti do skupin.

Fotky z lekcí a informace k tenisové škole budeme vkládat do skupiny na facebooku https://www.facebook.com/groups/339364727422586.

KONTAKT

email: forea@forea.cz

tel.: 777 752 720 (Šárka Šperlichová)

TRENÉŘI

Mgr. Ivan Rejent, trenér tenisu I. třídy

Roman Cindr, trenér tenisu I. třídy (www.romancindr.cz)

Kristýna Marková, student Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově

Nahoru

V letní sezóně se v našem Sportcentru uskutečnila výjimečná sportovní akce „Kladzká juniorská tenisová Tour“. Jednalo se o sérii osmi tenisových turnajů pro děti a mládež, které se zúčastnili vedle českých dětí i polské, a to z okolí nedaleké Polanice Zdroj. Účastníci, vždy to bylo dvacet z každé země, se utkávali navzájem v disciplínách dvouhra a čtyřhra (vč. mixu) a za těch 16 dní odehráli desítky až stovky gamů, prožili desítky výher a samozřejmě bohužel i proher. Na české straně se akce realizovala pouze v Lanškrouně. Tuzemští účastníci byli kromě místních i z Rychnova nad Kněžnou a Hradce Králové. Organizátorem akce byl Rychnovský všesportovní spolek a finančně byla významně podpořena Euroregionem Glacensis. Jednalo se o již celkem pátou společnou akci s městem Polanica Zdroj v rámci projektů na podporu přeshraniční spolupráce a společného soužití. V následujícím roce byla obou partnerům schválen další projekt se sportovním obsahem pro mládež. Jeho realizace na české straně je opět plánována do našeho Sportcentra.

Nahoru

Sportovní hry bez hranic

V letní sezóně (10. – 17.8. 2019) se v našem Sportcentru opět uskutečnila další mezinárodní sportovní akce „Sportovní hry bez hranic“. Obsahem bylo zrealizování týdenního sportovního setkání dětí a mládeže, kterého se zúčastnili vedle českých dětí i polské, a to z okolí nedaleké Polanice Zdroj.

Více naleznete zde: Proběhlé Akce

                 

Nahoru

Tenisová škola je finančně podporována společností Forea s.r.o.

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.