SPORTY

Roman Maršalík

Liga B-Liga 2021/2022
Sport Badminton
Skupina 1
Celkové body 29
Vyhrané zápasy 1
Prohrané zápasy 2
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 26.10 Martin Mrštný 3:0 1 10:0
Říj / Lis 29.10 Pavel Tomášek 0:3 1 0:10
Říj / Lis 14.10 Lukáš Dostál 2:3 1 4:6
Lis / Pro Pavel Tomášek 1
Lis / Pro Lukáš Dostál 1
Lis / Pro Libor Přibyl 1
Říj / Lis 10:07 4.11 Body za účast v 1 . skupině 1 15
Liga TL 19/20
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 591
Vyhrané zápasy 17
Prohrané zápasy 3
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 7.11 Petr Škrkoň 7:6 1 9:6
Říj / Lis 31.10 Václav Donát 7:5 1 10:5
Říj / Lis 21.10 Jaroslav Krsička 2:6 1 2:13
Říj / Lis 27.10 Ladislav Vilč 6:2 1 13:2
Lis / Pro 9.12 Jaroslav Krsička 6:4 1 11:4
Lis / Pro 2.12 Václav Donát 6:4 1 11:4
Lis / Pro 12.12 Radek Dostál 6:3 1 12:3
Lis / Pro 5.12 Pavel Tomášek 6:0 1 15:0
Pro / Led 26.12 Jaroslav Krsička 6:7 1 6:9
Pro / Led 6.1 Radek Dostál 6:2 1 13:2
Pro / Led 7.1 Petr Škrkoň 6:2 1 13:2
Pro / Led 13.1 Lukáš Novák 6:0 1 15:0
Led / Bře 16.2 Jaroslav Krsička 6:3 1 12:3
Led / Bře 25.2 Petr Škrkoň 6:0 1 15:0
Led / Bře Neznámý Václav Donát 6:1 1 14:1
Led / Bře 11.2 Milan Loskot 6:0 1 15:0
Bře / Kvě 20.5 Václav Donát 6:1 1 14:1
Bře / Kvě 8.3 Jaroslav Krsička 3:6 1 3:12
Bře / Kvě 18.5 Lukáš Novák 6:N 1 15:0
Bře / Kvě 1.6 Radek Dostál N:6 1 0:15
Bře / Kvě 30.4 Pavel Tomášek 6:N 1 15:0
13:15 9.11 účast na turnaji + 2. místo 1 20
Říj / Lis 09:28 20.11 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Lis / Pro 00:35 26.12 Body za účast v 1 . skupině 1 75
17:05 25.1 účast na turnaji + 3. místo 1 15
Pro / Led 19:08 29.1 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Led / Bře 15:15 4.3 Body za účast v 1 . skupině 1 60
Bře / Kvě 13:17 1.6 Body za účast v 1 . skupině 1 38
Liga BL 19/20
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 448
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 3

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 16.9 Michal Štarman 2:3 1 4:6
Zář / Říj 29.9 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Zář / Říj 26.9 Zbyněk Jurča 2:3 1 4:6
Zář / Říj 19.9 Pavel Tomášek 1:3 1 2:8
Říj / Lis 4.11 Michal Štarman 1:3 2 2:8
Říj / Lis 12.11 Ladislav Kovář 3:2 2 6:4
Říj / Lis 3.11 Jitka Řeháková 3:2 2 6:4
Říj / Lis 8.11 Steffen Brauner 3:1 2 8:2
Lis / Pro 28.11 Pavel Tomášek 3:2 2 6:4
Lis / Pro 23.12 Jan Pipek 3:S 2 10:-3
Lis / Pro 30.11 Jakub Kubelka 2:3 2 4:6
Lis / Pro 3.12 David Valenta 3:1 2 8:2
Pro / Led 16.1 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Led 2.1 Lukáš Dostál 2:3 1 4:6
Pro / Led 12.1 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Pro / Led 10.1 Pavel Tomášek 3:2 1 6:4
Led / Bře 13.2 Lukáš Dostál 2:3 2 4:6
Led / Bře 18.2 Steffen Brauner 3:0 2 10:0
Led / Bře 24.2 Jan Pipek 0:3 2 0:10
Led / Bře 21.2 Jitka Řeháková 3:1 2 8:2
Bře / Čer 10.6 Libor Přibyl N:N 2 0:0
Bře / Čer 12.3 Ladislav Kovář 1:3 2 2:8
Bře / Čer 10.6 David Valenta N:N 2 0:0
Bře / Čer 10.6 Daniel Vávra N:N 2 0:0
14:00 14.10 účast na turnaji 12.10. 1 10
Zář / Říj 13:04 16.10 Body za účast v 1 . skupině 1 55
Říj / Lis 10:31 20.11 Body za účast ve 2 . skupině 2 45
Lis / Pro 11:34 25.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 50
11:50 21.12 účast v turnaji 1 10
Pro / Led 19:25 29.1 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Led / Bře 15:37 4.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Bře / Čer 11:43 10.6 Body za účast ve 2 . skupině 2 50
Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 541
Vyhrané zápasy 15
Prohrané zápasy 8
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 11.10 Zbyněk Jurča 3:N 1 10:0
Zář / Říj 26.9 Lukáš Dostál 3:2 1 6:4
Zář / Říj 30.9 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Zář / Říj 10.10 Michal Štarman 3:2 1 6:4
Lis / Pro 18.11 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Lis / Pro 30.11 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Lis / Pro 14.11 Pavel Tomášek 0:3 1 0:10
Lis / Pro 12.11 Daniel Vávra 3:0 1 10:0
Pro / Úno 17.1 Pavel Tomášek 1:3 1 2:8
Pro / Úno 21.1 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Pro / Úno 17.1 Marek Jiskra 3:N 1 10:0
Pro / Úno 4.1 Michal Štarman 1:3 1 2:8
Úno / Bře 12.3 Marek Jiskra 3:N 2 10:0
Úno / Bře 17.2 Jaromír Selichar 3:0 2 10:0
Úno / Bře 13.3 Jiří Skalický 3:N 2 10:0
Úno / Bře 25.2 Daniel Vávra 3:0 2 10:0
Bře / Dub 25.4 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Bře / Dub 11.4 Pavel Tomášek 2:3 1 4:6
Bře / Dub 24.4 Michal Štarman 3:0 1 10:0
Bře / Dub 16.4 Daniel Vávra 3:N 1 10:0
Dub / Kvě 24.5 Libor Přibyl 3:2 1 6:4
Dub / Kvě 20.5 Michal Štarman 3:1 1 8:2
Dub / Kvě 20.5 Lukáš Dostál 3:2 1 6:4
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Úno / Bře 13:51 28.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Bře / Dub 11:26 3.5 Body za účast v 1 . skupině 1 55
Dub / Kvě 12:18 6.6 Body za účast v 1 . skupině 1 45
Liga Letní BL18
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 98
Vyhrané zápasy 10
Prohrané zápasy 1
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Srp 10.7 Filip Mačát 3:0 1 10:0
Čer / Srp 29.6 Pavel Tomášek 3:1 1 8:2
Čer / Srp 8.7 Gabriela Kytlíková 3:0 1 10:0
Čer / Srp 23.7 Michal Štarman 0:3 1 0:10
Čer / Srp 13.7 David Valenta 3:N 1 10:0
Čer / Srp 24.6 Martin Mrštný 3:0 1 10:0
Čer / Srp 1.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Srp 14.8 Jakub Kubelka 3:N 1 10:0
Čer / Srp 16.7 Pavel Švec 3:0 1 10:0
Čer / Srp 3.7 Ladislav Chládek 3:0 1 10:0
Čer / Srp 21.7 Mirek Gregor 3:N 1 10:0
Liga TL17
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 610
Vyhrané zápasy 19
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 2.11 Roman Blažek 6:0 1 15:0
Říj / Lis 23.10 Václav Donát 6:3 1 12:3
Říj / Lis 11.10 Ladislav Vilč 6:1 1 14:1
Lis / Pro 8.11 Václav Donát 6:1 1 14:1
Lis / Pro 22.12 Petr Škrkoň 6:2 1 13:2
Lis / Pro 7.12 Radek Dostál 6:2 1 13:2
Lis / Pro 12.11 Ladislav Vilč 6:0 1 15:0
Pro / Úno 4.1 Petr Škrkoň 6:2 1 13:2
Pro / Úno 17.1 Ladislav Vilč 6:3 1 12:3
Pro / Úno 11.1 Roman Blažek 6:4 1 11:4
Pro / Úno 15.1 Tomáš Langr 6:1 1 14:1
Úno / Bře 14.2 Ladislav Vilč 6:2 1 13:2
Úno / Bře 6.2 Petr Škrkoň 6:2 1 13:2
Úno / Bře 13.3 Radek Dostál 6:0 1 15:0
Úno / Bře 8.2 Václav Donát 6:1 1 14:1
Bře / Dub 22.3 Petr Škrkoň 6:0 1 15:0
Bře / Dub 28.3 Ladislav Vilč 6:4 1 11:4
Bře / Dub 12.4 Roman Blažek 6:S 1 15:-2
Bře / Dub 13.4 Tomáš Langr 6:1 1 14:1
Říj / Lis 13:05 6.11 Body za účast v 1 . skupině 1 45
Lis / Pro 18:41 26.12 Body za účast v 1 . skupině 1 68
Pro / Úno 08:29 6.2 Body za účast v 1 . skupině 1 83
Úno / Bře 17:36 19.3 Body za účast v 1 . skupině 1 83
Bře / Dub 17:12 9.5 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 929
Vyhrané zápasy 17
Prohrané zápasy 6
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 24.9 Ladislav Kovář 3:0 2 10:0
Zář / Říj 10.10 David Valenta 3:0 2 10:0
Zář / Říj 15.10 Jan Řehák 3:0 2 10:0
Zář / Říj 20.10 Lukáš Dostál 3:1 2 8:2
Lis / Pro 17.11 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Lis / Pro 24.11 Marek Jiskra 3:1 1 8:2
Lis / Pro 29.11 Jaroslav Plch 1:3 1 2:8
Lis / Pro 18.12 Ladislav Kovář N:3 1 0:10
Pro / Led 25.1 Marek Jiskra 3:2 2 6:4
Pro / Led 30.12 Libor Přibyl 3:2 2 6:4
Pro / Led 6.1 Lukáš Dostál 3:2 2 6:4
Pro / Led 20.1 Jaroslav Vybíral 3:2 2 6:4
Led / Bře 26.2 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Led / Bře 5.3 Jaroslav Plch 3:0 1 10:0
Led / Bře 16.2 Michal Štarman 2:3 1 4:6
Led / Bře 8.3 Libor Přibyl 3:2 1 6:4
Bře / Dub 18.4 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Bře / Dub 19.4 Michal Štarman 3:2 1 6:4
Bře / Dub 22.3 Ladislav Kovář 3:2 1 6:4
Bře / Dub 30.3 Lukáš Dostál 3:2 1 6:4
Kvě 23.5 Zbyněk Jurča 1:3 1 2:8
Kvě 21.5 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Kvě 14.5 Libor Přibyl 3:2 1 6:4
Kvě 25.5 Jaroslav Plch 3:1 1 8:2
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 95
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast v 1 . skupině 1 155
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast ve 2 . skupině 2 125
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 1 . skupině 1 135
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 1 . skupině 1 145
Kvě 10:25 17.9 Body za účast v 1 . skupině 1 140
Liga BL LÉTO 2017
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 98
Vyhrané zápasy 10
Prohrané zápasy 2
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Zář 11.7 Martin Mrštný 3:1 1 8:2
Čer / Zář 12.7 Michal Štarman 3:1 1 8:2
Čer / Zář 2.8 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Čer / Zář 23.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 4.8 Štěpán Sonntag 3:0 1 10:0
Čer / Zář 24.7 Lenka Valentová 3:1 1 8:2
Čer / Zář 7.8 Jiří Skalický 3:0 1 10:0
Čer / Zář 31.7 David Valenta 3:0 1 10:0
Čer / Zář 31.7 Daniel Vávra 3:S 1 10:-3
Čer / Zář 25.8 Jakub Kubelka 1:3 1 2:8
Čer / Zář 25.8 Jaroslav Vybíral 2:3 1 4:6
Čer / Zář 31.7 Michal Jelínek 3:0 1 10:0
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 534
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 9
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 6.10 Jakub Kubelka 1:3 2 2:8
Zář / Říj 13.10 Filip Křivohlávek 3:2 2 6:4
Zář / Říj 9.10 Jaromír Selichar 3:1 2 8:2
Zář / Říj 3.10 Libor Přibyl 0:3 2 0:10
Říj / Pro 19:00 27.11 Jaromír Selichar 3:2 3 6:4
Říj / Pro 22.11 Michal Štarman 3:0 3 10:0
Říj / Pro 7.11 Daniel Vávra 3:1 3 8:2
Říj / Pro 3.11 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Pro / Led 3.1 Ladislav Kovář 3:S 2 10:-3
Pro / Led 22.1 Jakub Kubelka 1:3 2 2:8
Pro / Led 12.1 David Valenta 3:0 2 10:0
Pro / Led 5.1 Michal Štarman 2:3 2 4:6
Led / Bře 20.2 Jaroslav Plch 0:3 1 0:10
Led / Bře 16.2 Pavel Folta 1:3 1 2:8
Led / Bře 14.3 Marek Jiskra 3:2 1 6:4
Led / Bře 19.2 Jakub Kubelka 0:3 1 0:10
Bře / Kvě 11.4 Marek Jiskra 1:3 2 2:8
Bře / Kvě 27.3 Jan Řehák 3:1 2 8:2
Bře / Kvě 25.4 Ladislav Kovář 0:3 2 0:10
Bře / Kvě 20.4 David Valenta 3:0 2 10:0
Zář / Říj 10:37 24.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 70
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast ve 3 . skupině 3 60
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast ve 2 . skupině 2 100
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast v 1 . skupině 1 110
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast ve 2 . skupině 2 90
Liga TL15
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 452
Vyhrané zápasy 15
Prohrané zápasy 1
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 19:00 20.10 Ladislav Polanský 6:0 2 15:0
Říj / Lis 1.11 Ladislav Vilč 6:2 2 13:2
Říj / Lis 13:00 10.10 Jan Kráčmar 6:0 2 15:0
Říj / Lis 18:30 13.10 David Urbášek 6:1 2 14:1
Lis / Pro 24.11 Václav Donát 3:6 1 3:12
Lis / Pro 19:00 15.12 Radek Dostál 6:3 1 12:3
Lis / Pro 10:00 15.12 Jan Rybařík 6:0 1 15:0
Lis / Pro 18.12 Ladislav Vilč 6:0 1 15:0
Pro / Úno 10:00 7.1 Václav Donát 6:3 1 12:3
Pro / Úno 23.1 Radek Dostál 6:3 1 12:3
Pro / Úno 25.1 Roman Blažek 6:1 1 14:1
Pro / Úno 18.1 Petr Bůžek 6:1 1 14:1
Úno / Dub 20:30 1.4 Roman Blažek 6:1 1 14:1
Úno / Dub 10:30 11.4 Radek Dostál 6:1 1 14:1
Úno / Dub 20:00 29.3 Ladislav Vilč 6:0 1 15:0
Úno / Dub 7.4 Slavomír Vaňous 6:1 1 14:1
Říj / Lis 10:47 9.11 Body za účast ve 2 . skupině 2 38
Lis / Pro 16:55 28.12 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Pro / Úno 12:39 29.2 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Úno / Dub 08:51 16.4 Body za účast v 1 . skupině 1 53
Liga BL15
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 471
Vyhrané zápasy 21
Prohrané zápasy 11
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čec 31.7 Tomáš Brokeš 3:0 4 10:0
Čec 31.7 David Hanzlíček 0:3 4 0:10
Čec 31.7 Milan Hanzlíček 3:0 4 10:0
Čec 31.7 Martina Goláňová 0:3 4 0:10
Čec 31.7 Jan Kotouček 3:S 4 10:-3
Srp / Říj 19:00 17.8 Mikuláš Horáček 3:0 2 10:0
Srp / Říj 17:30 14.9 David Mazal 3:0 2 10:0
Srp / Říj 20:00 15.9 Dan Sloupenský 3:0 2 10:0
Srp / Říj 19:00 19.8 Miroslav Hvozdensky 1:3 2 2:8
Srp / Říj 18.9 Milan Černý 3:S 2 10:-3
Srp / Říj 19:00 9.9 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Srp / Říj 19:30 17.8 Mikiko Tsutsumi 3:0 2 10:0
Srp / Říj 20:00 25.8 Milan Hanzlíček 3:0 2 10:0
Srp / Říj 19:00 7.9 Petr Chládek 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 19.11 Jaromír Selichar 3:2 2 6:4
Říj / Pro 17:00 4.12 Marek Jiskra 3:2 2 6:4
Říj / Pro 19:00 17.11 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 27.10 Mikuláš Horáček 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 1.12 Miroslav Hvozdensky 0:3 2 0:10
Říj / Pro 19:00 30.11 Ladislav Chládek 3:0 2 10:0
Pro / Úno 1.2 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Úno 15:30 15.2 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Pro / Úno 18.2 Pavel Folta 1:3 1 2:8
Pro / Úno 17:00 4.2 Filip Křivohlávek 0:3 1 0:10
Pro / Úno 26.1 Nikol Hanzlíčková 3:0 1 10:0
Pro / Úno 19:00 16.2 Miroslav Hvozdensky 1:3 1 2:8
Úno / Dub 20:00 7.4 Filip Křivohlávek 3:2 2 6:4
Úno / Dub 24.4 Tomáš Chromec 0:3 2 0:10
Úno / Dub 16.5 Martina Goláňová 3:S 2 10:-3
Úno / Dub 29.4 Jakub Kubelka 2:3 2 4:6
Úno / Dub 20:00 31.3 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Úno / Dub 3.4 Ladislav Chládek 3:1 2 8:2
Srp / Říj 09:53 16.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 45
Říj / Pro 10:29 22.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 65
Pro / Úno 11:15 29.2 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Úno / Dub 19:42 17.5 Body za účast ve 2 . skupině 2 65

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.