SPORTY

Máte rádi jógu? U nás je na výběr více druhů jógy i skvělí lektoři. Pojďme se sejít a zpříjemnit si den s jógou.
Zapomeneme na starosti všedního dne, nebudeme vnímat své okolí, jen sami sebe… Vyladíme si postavu a naladíme se na skvělou náladu – protáhnout se, zrelaxovat se a naplnit se pozitivní energií a úsměvem smile

Co s sebou? Podložku (pokud nemáte, půjčíme), pohodlné oblečení a pití.

 

Lekce jsou ve formě Open class – můžete přijít kdykoliv, přesto si můžete nastavit opakovanou rezervaci, která Vám bude hlídat Vaše místo na tak dlouho, jak si sami určíte.

Minimální počet pro konání lekce : 5 os.

Minimální počet pro konání lekce s Veronikou  : 7 os.

Lekce se ruší vždy ve 13:00 v den konání lekce (odpolední lekce) nebo 19:00 den před konáním lekce (ranní lekce).

 

Instruktoři: Veronika Marešová, Petra Čermáková, Tereza Machačová, Tereza Hvozdenská

Nahoru

JEMNÁ JÓGA S TEREZOU MACHAČOVOU

Jedná se o jemnou jógu, která je nejen o protažení těla, ale i o osvěžení duše. Kombinuji metody, jenž používám i během ceremonií a kineziologie, jejichž účinnost se mi osvědčili u druhých i u mě.
Často kombinuji práci fyzickou skrze tu vnitřní a to přes koncentraci mysli na určité místo v našem těle -  nejčastěji na pánevní dno, jehož zdraví a síla je pro nás ženy, řekla bych až nezbytnou záležitostí k spokojenému životu :))
 

FYZIOYOGA S PETROU ČERMÁKOVOU

Funkční trénink stability a mobility, který je ideální pro začátečníky i pokročilé joginy. Hodí se i jako kompenzační cvičení k ostatním sportovním aktivitám.

 

VINYASA FLOW YOGA S PETROU ČERMÁKOVOU

Dynamičtější lekce jógy, kde se klade důraz na propojení dechu s pohybem. Během cvičení dochází k plynulému přechodu z jedné pozice do druhé, kdy určujícím rytmem je rytmus dechu.

 

POWER YOGA S VERONIKOU MAREŠOVOU

V tomto druhu yogy se zatěžují svaly celého těla v klidném a pomalém provádění jednotlivých pozic. Důraz je kladen na zachování přirozené hybnosti kloubů. Důraz je kladen na práci s dechem a správné provádění jednotlivých pozic

 

HATHA YOGA S TEREZOU HVOZDENSKOU

Jóga je také velmi rozmanitá. Má mnoho druhů, které můžete vyzkoušet. Mohli bychom je rozdělit na dvě velké skupiny. Jedna skupina je spíše klidnější a zaměřuje se na pomalé rozvíjení vlastních schopností a propojení se sebou sama (jin jóga, tantra jóga a další). A ta druhá skupina, no při té se pořádně zapotíte. Jde v ní především o budování fyzičky (třeba bikram nebo power jóga). Pak jsou tu ale také typy na pomezí, které kombinují obojí - např. HATHA jóga.

 

Nahoru
5.2
Neděle
6.2
Pondělí
7.2
Úterý
8.2
Středa
9.2
Čtvrtek
10.2
Pátek
11.2
Sobota
12.2
Neděle
13.2
Pondělí
14.2
Úterý
Červe. Červe. Červe. Červe. Červe. Červe. Červe.
17:00
18:00
19:00
20:00
8/15
10/12
6/12
1/12
15/15
0/15
12/12
Přehled rezervací
Rezervace
Pro rezervaci hřiště se přihlašte nebo registrujte.
Volno
Obsazeno
Moje
Vypršel čas

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.