SPORTY

Přes letní prázdniny se budou konat lekce Yógy s Petrou Čermákovou, sledujte rezervační systém.

 

Nahoru

Máte rádi jógu? U nás je na výběr více druhů jógy i skvělí lektoři. Pojďme se sejít a zpříjemnit si den s jógou.
Zapomeneme na starosti všedního dne, nebudeme vnímat své okolí, jen sami sebe… Vyladíme si postavu a naladíme se na skvělou náladu – protáhnout se, zrelaxovat se a naplnit se pozitivní energií a úsměvem smile

Co s sebou? Podložku (pokud nemáte, půjčíme), pohodlné oblečení a pití.

 

Lekce jsou ve formě Open class – můžete přijít kdykoliv, přesto si můžete nastavit opakovanou rezervaci, která Vám bude hlídat Vaše místo na tak dlouho, jak si sami určíte.

Minimální počet pro konání ostatních lekcí : 5 os.

Minimální počet pro konání lekce s Terezou M. : 6 os.

Minimální počet pro konání lekce s Veronikou  : 7 os.

Lekce se ruší vždy ve 13:00 v den konání lekce (odpolední lekce) nebo 19:00 den před konáním lekce (ranní lekce).

 

Instruktoři: Veronika Marešová, Petra Čermáková, Tereza Machačová, Tereza Hvozdenská

Nahoru

JEMNÁ JÓGA S TEREZOU MACHAČOVOU

Jedná se o jemnou jógu, která je nejen o protažení těla, ale i o osvěžení duše. Kombinuji metody, jenž používám i během ceremonií a kineziologie, jejichž účinnost se mi osvědčili u druhých i u mě.

Často kombinuji práci fyzickou skrze tu vnitřní a to přes koncentraci mysli na určité místo v našem těle -  nejčastěji na pánevní dno, jehož zdraví a síla je pro nás ženy, řekla bych až nezbytnou záležitostí k spokojenému životu :))

 

FYZIOYOGA S PETROU ČERMÁKOVOU

Funkční trénink stability a mobility, který je ideální pro začátečníky i pokročilé joginy. Hodí se i jako kompenzační cvičení k ostatním sportovním aktivitám.

 

VINYASA FLOW YOGA S PETROU ČERMÁKOVOU

Dynamičtější lekce jógy, kde se klade důraz na propojení dechu s pohybem. Během cvičení dochází k plynulému přechodu z jedné pozice do druhé, kdy určujícím rytmem je rytmus dechu.

 

POWER YOGA S VERONIKOU MAREŠOVOU

V tomto druhu yogy se zatěžují svaly celého těla v klidném a pomalém provádění jednotlivých pozic. Důraz je kladen na zachování přirozené hybnosti kloubů. Důraz je kladen na práci s dechem a správné provádění jednotlivých pozic

 

HATHA YOGA S TEREZOU HVOZDENSKOU

Jóga je také velmi rozmanitá. Má mnoho druhů, které můžete vyzkoušet. Mohli bychom je rozdělit na dvě velké skupiny. Jedna skupina je spíše klidnější a zaměřuje se na pomalé rozvíjení vlastních schopností a propojení se sebou sama (jin jóga, tantra jóga a další). A ta druhá skupina, no při té se pořádně zapotíte. Jde v ní především o budování fyzičky (třeba bikram nebo power jóga). Pak jsou tu ale také typy na pomezí, které kombinují obojí - např. HATHA jóga.

 

JÓGOVÉ KAFÍČKO S TEREZOU HVOZDENSKOU

Lekce ideální jako nenáročná ranní jóga, která vás krásně protáhne. Vaše tělo a mysl přivede do denního rytmu. Srovná myšlenky i Vaše záda. Střídáním pomalých i dynamických sekvencí rozproudíme energii. Jógové kafíčko  - pro aktivní start dne.
 
 
Nahoru
9.6
Pátek
10.6
Sobota
11.6
Neděle
12.6
Pondělí
13.6
Úterý
14.6
Středa
15.6
Čtvrtek
16.6
Pátek
17.6
Sobota
18.6
Neděle
Červe. Červe. Červe.
17:15
18:15
8/12
3/12
11/15
Přehled rezervací
Rezervace
Pro rezervaci hřiště se přihlašte nebo registrujte.
Volno
Obsazeno
Moje
Vypršel čas

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.