SPORTY

Ladislav Vilč

Liga TL15
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 355
Vyhrané zápasy 10
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 20:00 3.11 Ladislav Polanský 6:0 2 15:0
Říj / Lis 16:05 16.10 Jan Kráčmar 6:1 2 14:1
Říj / Lis 17:00 28.10 David Urbášek 6:0 2 15:0
Říj / Lis 1.11 Roman Maršalík 2:6 2 2:13
Lis / Pro 11:00 21.12 Václav Donát 7:5 1 10:5
Lis / Pro 12:00 6.12 Radek Dostál 4:6 1 4:11
Lis / Pro 10:00 28.11 Jan Rybařík 7:5 1 10:5
Lis / Pro 18.12 Roman Maršalík 0:6 1 0:15
Pro / Úno 10:10 23.1 Jan Rybařík 6:2 2 13:2
Pro / Úno 20:00 18.2 Antonín Němec 6:1 2 14:1
Pro / Úno 18:40 24.1 Jiří Marek 6:1 2 14:1
Pro / Úno 11.1 Karel Fabián 6:S 2 15:-2
Pro / Úno 17:30 15.2 Slavomír Vaňous 6:7 2 6:9
Úno / Dub 20:00 29.3 Roman Maršalík 0:6 1 0:15
Úno / Dub 20:30 1.4 Roman Blažek 4:6 1 4:11
Úno / Dub 19:00 6.4 Radek Dostál 6:3 1 12:3
Úno / Dub 9.4 Slavomír Vaňous 3:6 1 3:12
Říj / Lis 10:47 9.11 Body za účast ve 2. skupině 2 38
Lis / Pro 16:55 28.12 Body za účast v 1. skupině 1 75
Pro / Úno 12:39 29.2 Body za účast ve 2. skupině 2 38
Úno / Dub 08:51 16.4 Body za účast v 1. skupině 1 53
Liga TL 16
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 377
Vyhrané zápasy 7
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 16:00 4.12 Václav Donát 4:6 1 4:11
Lis / Pro 22.12 Roman Blažek 6:7 1 6:9
Lis / Pro 21.12 Petr Bůžek 6:2 1 13:2
Lis / Pro 22.12 Radek Dostál 6:S 1 15:-2
Lis / Pro 18.11 Jan Rybařík 6:1 1 14:1
Led / Úno 30.1 Václav Donát 6:7 1 6:9
Led / Úno 8.2 Roman Blažek 3:6 1 3:12
Led / Úno 13.2 Slavomír Vaňous 6:S 1 15:-2
Úno / Bře 20:00 24.2 Roman Blažek 1:6 1 1:14
Úno / Bře 20.3 Václav Donát 6:2 1 13:2
Úno / Bře 27.2 Petr Bůžek 6:1 1 14:1
Bře / Dub 18.4 Roman Blažek 1:6 1 1:14
Bře / Dub 14.4 Václav Donát 4:6 1 4:11
Bře / Dub 26.4 Jan Rybařík 6:2 1 13:2
15:35 7.11 Body za turnaj 5. 11. 2016 1 5
Lis / Pro 11:36 9.1 Body za účast v 1. skupině 1 25
Led / Úno 10:12 13.2 Body za účast v 1. skupině 1 75
Úno / Bře 09:37 28.3 Body za účast v 1. skupině 1 75
Bře / Dub 15:57 28.4 Body za účast v 1. skupině 1 75
Liga TL17
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 495
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 10
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 11.10 Roman Maršalík 1:6 1 1:14
Říj / Lis 22.10 Roman Blažek 6:3 1 12:3
Říj / Lis 17.10 Václav Donát 4:6 1 4:11
Lis / Pro 12.11 Roman Maršalík 0:6 1 0:15
Lis / Pro 8.11 Václav Donát 6:7 1 6:9
Lis / Pro 20.12 Petr Škrkoň 6:4 1 11:4
Lis / Pro 13.12 Radek Dostál 6:3 1 12:3
Pro / Úno 17.1 Roman Maršalík 3:6 1 3:12
Pro / Úno 18.1 Petr Škrkoň 6:0 1 15:0
Pro / Úno 24.1 Roman Blažek 6:3 1 12:3
Pro / Úno 28.1 Tomáš Langr 3:6 1 3:12
Úno / Bře 14.2 Roman Maršalík 2:6 1 2:13
Úno / Bře 28.2 Petr Škrkoň 2:6 1 2:13
Úno / Bře 7.3 Radek Dostál 6:1 1 14:1
Úno / Bře 5.3 Václav Donát 6:0 1 15:0
Bře / Dub 28.3 Roman Maršalík 4:6 1 4:11
Bře / Dub 4.4 Petr Škrkoň 1:6 1 1:14
Bře / Dub 11.4 Roman Blažek 6:3 1 12:3
Bře / Dub 16.4 Tomáš Langr 6:3 1 12:3
Říj / Lis 13:05 6.11 Body za účast v 1. skupině 1 45
Lis / Pro 18:41 26.12 Body za účast v 1. skupině 1 68
Pro / Úno 08:29 6.2 Body za účast v 1. skupině 1 83
Úno / Bře 17:36 19.3 Body za účast v 1. skupině 1 83
Bře / Dub 17:12 9.5 Body za účast v 1. skupině 1 75
Liga TL18/19
Sport Tenis
Skupina 1
Celkové body 314
Vyhrané zápasy 14
Prohrané zápasy 3
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 4.11 Petr Škrkoň 0:6 1 0:15
Říj / Lis 11.11 Roman Blažek 6:3 1 12:3
Říj / Lis 9.11 Václav Donát 6:2 1 13:2
Říj / Lis 6.11 Radek Dostál 7:5 1 10:5
Lis / Pro 25.11 Petr Škrkoň 7:6 1 9:6
Lis / Pro 23.12 Václav Donát 6:4 1 11:4
Lis / Pro 27.11 Miroslav Poljak 6:2 1 13:2
Lis / Pro 23.12 Milan Loskot 6:3 1 12:3
Pro / Úno 26.1 Petr Škrkoň 3:6 1 3:12
Pro / Úno 30.1 Václav Donát 6:1 1 14:1
Pro / Úno 5.2 Radek Dostál 6:N 1 10:0
Pro / Úno 27.1 Radek Dokoupil 6:0 1 15:0
Úno / Bře 17.3 Petr Škrkoň 6:3 1 12:3
Úno / Bře 17.3 Václav Donát 2:6 1 2:13
Úno / Bře 16.3 Pavel Tomášek 6:3 1 12:3
Úno / Bře 8.3 Milan Loskot 6:1 1 14:1
Úno / Bře 24.2 Radek Dokoupil 6:1 1 14:1
Říj / Lis 11:58 16.11 Body za účast v 1. skupině 1 25
Lis / Pro 14:09 28.12 Body za účast v 1. skupině 1 60
Pro / Úno 13:59 8.2 Body za účast v 1. skupině 1 53

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.