SPORTY

Dan Sloupenský

Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body -2
Vyhrané zápasy 2
Prohrané zápasy 6
Skrečované zápasy 14

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 29.10 Radek Šulc S:S 4 -5:-5
Zář / Říj 29.10 Jindřich Marek S:S 4 -5:-5
Zář / Říj 3.10 Lukáš Parent 0:3 4 0:10
Zář / Říj 25.10 Jan Mikyska 0:3 4 0:10
Zář / Říj 29.10 Petr Kotyza S:S 4 -5:-5
Lis / Pro 5.12 Jindřich Marek 0:3 5 0:10
Lis / Pro 26.12 Filip Mačát S:S 5 -5:-5
Lis / Pro 27.11 Miroslav Franc 3:0 5 10:0
Pro / Úno 17.1 Jan Mikyska 0:3 4 0:10
Pro / Úno 5.2 Petr Kotyza S:S 4 -5:-5
Pro / Úno 5.2 Pavel Švec S:S 4 -5:-5
Pro / Úno 5.2 Jindřich Marek S:S 4 -5:-5
Úno / Bře 25.3 David Mazal S:S 5 -5:-5
Úno / Bře 4.3 Michal Krejčí 2:3 5 4:6
Úno / Bře 1.3 Martin Krejčí 2:3 5 4:6
Bře / Dub 29.4 Pavel Švec S:S 4 -5:-5
Bře / Dub 29.4 David Mazal S:S 4 -5:-5
Bře / Dub 29.4 Michal Krejčí S:S 4 -5:-5
Bře / Dub 29.4 Martin Krejčí S:S 4 -5:-5
Dub / Kvě 4.6 Jindřich Marek 3:0 4 10:0
Dub / Kvě 6.6 Michal Krejčí S:S 4 -5:-5
Dub / Kvě 6.6 Martin Krejčí S:S 4 -5:-5
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast ve 4 . skupině 4 25
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast ve 4 . skupině 4 15
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 258
Vyhrané zápasy 7
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 6

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 19.10 Pavel Hrobař 0:3 5 0:10
Zář / Říj 9.10 Štěpán Sonntag 0:3 5 0:10
Zář / Říj 29.10 Jindřich Marek 0:3 5 0:10
Zář / Říj 30.10 David Sonntag S:3 5 -3:10
Lis / Pro 17.12 Jindřich Marek 0:3 6 0:10
Lis / Pro 4.12 Jan Dymák 3:0 6 10:0
Lis / Pro 18.12 David Mazal S:S 6 -5:-5
Lis / Pro 14.11 Ladislav Chládek 0:3 6 0:10
Lis / Pro 18.12 Jakub Kubelka 0:3 6 0:10
Pro / Led 23.1 Jan Dymák 1:3 7 2:8
Pro / Led 3.1 Tomáš Vanžura 3:S 7 10:-3
Pro / Led 25.1 Petr Kotyza 1:3 7 2:8
Pro / Led 28.1 Kristýna Minářová 3:0 7 10:0
Led / Bře 26.2 Martin Mrštný 0:3 6 0:10
Led / Bře 12.3 Michal Jelínek S:3 6 -3:10
Led / Bře 9.3 Petr Kotyza 1:3 6 2:8
Led / Bře Neznámý Jan Dymák S:S 6 -5:-5
Bře / Dub 30.4 Jan Dymák 3:2 7 6:4
Bře / Dub 30.3 Radek Šulc 0:3 7 0:10
Bře / Dub 31.3 Kristýna Minářová 3:0 7 10:0
Bře / Dub 18.4 Veronika Kubelková 3:0 7 10:0
Kvě 6.6 Matěj Frank S:S 6 -5:-5
Kvě 6.6 Michal Jelínek 3:S 6 10:-3
Kvě 23.5 Radek Šulc 1:3 6 2:8
Kvě 6.6 Jan Dymák S:S 6 -5:-5
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast v 5 . skupině 5 35
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast v 6 . skupině 6 50
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 7 . skupině 7 25
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 6 . skupině 6 35
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 7 . skupině 7 25
Kvě 10:25 17.9 Body za účast v 6 . skupině 6 40
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 167
Vyhrané zápasy 5
Prohrané zápasy 14
Skrečované zápasy 4

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 11.10 Jindřich Marek 0:3 4 0:10
Zář / Říj 12.10 Daniel Vávra 0:3 4 0:10
Zář / Říj 17.10 Martin Mrštný 0:3 4 0:10
Zář / Říj 21.10 Tomáš Brokeš S:S 4 -5:-5
Zář / Říj 10.10 Miroslav Franc 3:S 4 10:-3
Říj / Pro 1.11 Pavel Hrobař 0:3 5 0:10
Říj / Pro 5.12 Josef Šuma S:S 5 -5:-5
Říj / Pro 5.12 Ivo Kopecký S:S 5 -5:-5
Říj / Pro 28.11 Jiří Divišek 0:3 5 0:10
Pro / Led 19:45 6.1 Martin Bolhaj 3:1 6 8:2
Pro / Led 19.12 Zdeněk Haniš 3:S 6 10:-3
Pro / Led 10.1 Josef Šuma 3:0 6 10:0
Pro / Led 16.1 Lukáš Dostál 1:3 6 2:8
Led / Bře 21.3 Ivo Kopecký S:S 5 -5:-5
Led / Bře 16.2 Pavel Hrobař 0:3 5 0:10
Led / Bře 14.3 Jindřich Marek 0:3 5 0:10
Led / Bře 17:00 24.2 Lukáš Dostál 0:3 5 0:10
Led / Bře 17:10 17.2 Martin Bolhaj 3:0 5 10:0
Bře / Kvě 28.4 Ladislav Chládek 0:3 5 0:10
Bře / Kvě 10.4 Martin Mrštný 0:3 5 0:10
Bře / Kvě 22.5 Jindřich Marek 1:3 5 2:8
Bře / Kvě 5.5 Jaroslav Vybíral 0:3 5 0:10
Bře / Kvě 3.5 Štěpán Sonntag 0:3 5 0:10
09:20 22.10 úvodní turnaj 1 5
Zář / Říj 10:37 24.10 Body za účast ve 4 . skupině 4 25
17:05 9.11 Turnaj 28. 10. 2016 - účast 1 5
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast v 5 . skupině 5 20
13:45 19.1 Turnaj 31. 12. 2016 1 5
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast v 6 . skupině 6 20
15:55 18.3 turnaj 1 5
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast v 5 . skupině 5 25
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast v 5 . skupině 5 25
Liga BL15
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 170
Vyhrané zápasy 14
Prohrané zápasy 18
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čec 31.7 Jakub Kubelka 0:3 1 0:10
Čec 31.7 Miroslav Hvozdensky 0:3 1 0:10
Čec 31.7 Lucie Bajusová 3:S 1 10:-3
Čec 31.7 Miroslav Franc 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Nikol Hanzlíčková 0:3 1 0:10
Srp / Říj 17:30 13.10 Mikuláš Horáček 0:3 2 0:10
Srp / Říj 17:00 23.9 David Mazal 1:3 2 2:8
Srp / Říj 20:00 25.8 Miroslav Hvozdensky 0:3 2 0:10
Srp / Říj 18.9 Milan Černý 3:S 2 10:-3
Srp / Říj 20:00 15.9 Roman Maršalík 0:3 2 0:10
Srp / Říj 19:00 22.9 Matěj Frank 0:3 2 0:10
Srp / Říj 17:00 13.10 Mikiko Tsutsumi 0:3 2 0:10
Srp / Říj 20:00 22.9 Milan Hanzlíček 0:3 2 0:10
Srp / Říj 19:00 15.9 Petr Chládek 0:3 2 0:10
Říj / Pro 15:00 13.12 Vladimír Dušek 3:1 4 8:2
Říj / Pro 14.12 Veronika Marešová S:S 4 -5:-5
Říj / Pro 19:00 9.11 Miroslav Franc 0:3 4 0:10
Říj / Pro 16:00 11.12 Tomáš Brokeš 3:1 4 8:2
Říj / Pro 11.12 Adéla Vídeňská 3:S 4 10:-3
Říj / Pro 10.12 Milan Hanzlíček 0:3 4 0:10
Říj / Pro 20:00 30.11 Martin Bolhaj 3:2 4 6:4
Pro / Úno 18:00 8.1 Martin Mrštný 0:3 4 0:10
Pro / Úno 17:40 17.2 Miroslav Franc 3:2 4 6:4
Pro / Úno 23.2 Tomáš Brokeš 3:1 4 8:2
Pro / Úno 20.2 Vladimír Dušek 2:3 4 4:6
Pro / Úno 20.2 Ivo Kopecký 3:0 4 10:0
Pro / Úno 19:00 13.1 Zdeněk Haniš 0:3 4 0:10
Úno / Dub 20.4 Martin Bolhaj 3:S 4 10:-3
Úno / Dub 26.4 Mikiko Tsutsumi 3:2 4 6:4
Úno / Dub 19.4 Ivo Kopecký 1:3 4 2:8
Úno / Dub 20.4 Tomáš Brokeš 1:3 4 2:8
Úno / Dub 16.5 Vladimír Dušek 3:S 4 10:-3
Úno / Dub 26.4 Miroslav Franc 3:1 4 8:2
Srp / Říj 09:53 16.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 45

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.