SPORTY

Nikol Hanzlíčková

Liga BL-Ž16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 321
Vyhrané zápasy 15
Prohrané zápasy 1
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 5.10 Martina Goláňová 3:0 1 10:0
Zář / Říj 21.9 Mikiko Tsutsumi 3:0 1 10:0
Zář / Říj 16.10 Jitka Řeháková 2:3 1 4:6
Zář / Říj 22.9 Iveta Marková 3:0 1 10:0
Říj / Pro 2.12 Martina Goláňová 3:S 1 10:-3
Říj / Pro 16.11 Kateřina Šnýdrová 3:0 1 10:0
Říj / Pro 16.11 Bára Motyčková 3:0 1 10:0
Pro / Led 9.1 Bára Motyčková 3:0 1 10:0
Pro / Led 10.1 Lenka Valentová 3:1 1 8:2
Pro / Led 18:05 16.12 Mikiko Tsutsumi 3:0 1 10:0
Led / Bře 26.2 Lenka Valentová 3:1 1 8:2
Led / Bře 16.3 Martina Goláňová S:S 1 -5:-5
Led / Bře 23.2 Mikiko Tsutsumi 3:0 1 10:0
Bře / Kvě 17.4 Lenka Valentová 3:2 1 6:4
Bře / Kvě 22.5 Iveta Marková 3:S 1 10:-3
Bře / Kvě 11.5 Bára Motyčková S:S 1 -5:-5
Bře / Kvě 22.5 Pavla Koppová 3:S 1 10:-3
Bře / Kvě 20.4 Mikiko Tsutsumi 3:0 1 10:0
09:30 22.10 úvodní turnaj 1 5
Zář / Říj 10:17 24.10 Body za účast v 1 . skupině 1 25
17:05 9.11 Turnaj 28. 10. 2016 - účast 1 5
Říj / Pro 18:23 9.12 Body za účast v 1 . skupině 1 40
13:45 19.1 Turnaj 31. 12. 2016 1 5
Pro / Led 19:22 27.1 Body za účast v 1 . skupině 1 40
Led / Bře 10:53 28.3 Body za účast v 1 . skupině 1 40
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast v 1 . skupině 1 25
Liga BL15
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 494
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 21
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čec 31.7 Jakub Kubelka 1:3 1 2:8
Čec 31.7 Miroslav Hvozdensky 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Lucie Bajusová 3:S 1 10:-3
Čec 31.7 Miroslav Franc 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Dan Sloupenský 3:0 1 10:0
Srp / Říj 19:00 26.9 Jakub Kubelka 1:3 1 2:8
Srp / Říj 19:00 30.9 Filip Křivohlávek 3:2 1 6:4
Srp / Říj 18:00 17.9 Jaromír Selichar 3:0 1 10:0
Srp / Říj 18:00 20.9 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Srp / Říj 16:30 18.9 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Srp / Říj 19:30 14.9 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Srp / Říj 15:30 21.8 Marek Jiskra 3:0 1 10:0
Srp / Říj 18:00 13.9 Martina Goláňová 1:3 1 2:8
Srp / Říj 18:00 31.8 Ladislav Chládek 3:2 1 6:4
Říj / Pro 17:00 22.11 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Říj / Pro 17:00 10.11 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Říj / Pro 17:30 12.11 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Říj / Pro 2.12 Jakub Kubelka 3:S 1 10:-3
Říj / Pro 11:00 15.12 Martina Goláňová 3:0 1 10:0
Říj / Pro 10.12 Filip Křivohlávek 2:3 1 4:6
Pro / Úno 27.1 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Úno 18:00 8.2 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Pro / Úno 10.2 Pavel Folta 2:3 1 4:6
Pro / Úno 14.2 Filip Křivohlávek 3:0 1 10:0
Pro / Úno 18.2 Miroslav Hvozdensky 1:3 1 2:8
Pro / Úno 26.1 Roman Maršalík 0:3 1 0:10
Úno / Dub 10.4 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Úno / Dub 24.4 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Úno / Dub 5.4 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Úno / Dub 18.4 Miroslav Hvozdensky 2:3 1 4:6
Úno / Dub 26.3 Ladislav Kovář 0:3 1 0:10
Úno / Dub 20.4 Marek Jiskra 1:3 1 2:8
Srp / Říj 09:53 16.10 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Říj / Pro 10:29 22.12 Body za účast v 1 . skupině 1 95
Pro / Úno 11:15 29.2 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Úno / Dub 19:42 17.5 Body za účast v 1 . skupině 1 95

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.