SPORTY

Michal Štarman

Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 499
Vyhrané zápasy 13
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 7.10 Matěj Frank 3:0 3 10:0
Zář / Říj 20.9 David Valenta 1:3 3 2:8
Zář / Říj 16:00 13.9 David Mazal 3:1 3 8:2
Zář / Říj 16.9 Tomáš Chromec 0:3 3 0:10
Říj / Pro 22.11 Roman Maršalík 0:3 3 0:10
Říj / Pro 24.11 Jaromír Selichar 3:0 3 10:0
Říj / Pro 3.11 Daniel Vávra 3:1 3 8:2
Říj / Pro 2.11 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Pro / Led 28.12 Ladislav Kovář 3:2 2 6:4
Pro / Led 21.1 Jakub Kubelka 2:3 2 4:6
Pro / Led 16.1 David Valenta 3:1 2 8:2
Pro / Led 5.1 Roman Maršalík 3:2 2 6:4
Led / Bře 17.2 Libor Přibyl 3:2 2 6:4
Led / Bře 15.2 Miroslav Hvozdensky 3:2 2 6:4
Led / Bře 8.3 Jan Řehák 2:3 2 4:6
Led / Bře 6.3 Daniel Vávra 0:3 2 0:10
Bře / Kvě 19.4 Daniel Vávra 3:2 3 6:4
Bře / Kvě 20.4 Jitka Řeháková 3:2 3 6:4
Bře / Kvě 26.4 Matěj Frank 2:3 3 4:6
Bře / Kvě 15.5 Tomáš Chromec 3:S 3 10:-3
09:15 22.10 úvodní turnaj 1 5
Zář / Říj 10:37 24.10 Body za účast ve 3. skupině 3 50
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast ve 3. skupině 3 60
13:40 19.1 Turnaj 31. 12. 2016 1 5
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast ve 2. skupině 2 100
15:55 18.3 turnaj 1 5
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast ve 2. skupině 2 90
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast ve 3. skupině 3 70
Liga BL LÉTO 2017
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 84
Vyhrané zápasy 8
Prohrané zápasy 4
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Zář 11.7 Martin Mrštný 3:1 1 8:2
Čer / Zář 28.8 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Čer / Zář 11.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 3.8 Štěpán Sonntag 3:0 1 10:0
Čer / Zář 11.7 Lenka Gottwaldová 2:3 1 4:6
Čer / Zář 21.8 Jiří Skalický 3:0 1 10:0
Čer / Zář 14.7 David Valenta 3:1 1 8:2
Čer / Zář 31.7 Daniel Vávra 3:S 1 10:-3
Čer / Zář 24.8 Jakub Kubelka 1:3 1 2:8
Čer / Zář 4.8 Jaroslav Vybíral 1:3 1 2:8
Čer / Zář 22.8 Michal Jelínek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 12.7 Roman Maršalík 1:3 1 2:8
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 905
Vyhrané zápasy 15
Prohrané zápasy 9
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 27.10 Jaroslav Vybíral 3:1 3 8:2
Zář / Říj 25.10 Lenka Gottwaldová 3:0 3 10:0
Zář / Říj 9.10 Daniel Vávra 3:1 3 8:2
Zář / Říj 4.10 Jitka Řeháková 1:3 3 2:8
Lis / Pro 15.11 Libor Přibyl 3:0 2 10:0
Lis / Pro 27.11 Miroslav Hvozdensky 1:3 2 2:8
Lis / Pro 18.12 Jan Řehák 3:S 2 10:-3
Lis / Pro 17.12 Jitka Řeháková 3:S 2 10:-3
Pro / Led 29.12 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Led 17.1 Jaroslav Plch 0:3 1 0:10
Pro / Led 15.1 Ladislav Kovář 3:1 1 8:2
Pro / Led 19:00 19.1 Miroslav Hvozdensky 3:0 1 10:0
Led / Bře 28.2 Zbyněk Jurča 1:3 1 2:8
Led / Bře 21.2 Jaroslav Plch 1:3 1 2:8
Led / Bře 23.2 Libor Přibyl 3:1 1 8:2
Led / Bře 16.2 Roman Maršalík 3:2 1 6:4
Bře / Dub 21.3 Zbyněk Jurča 1:3 1 2:8
Bře / Dub 19.4 Roman Maršalík 2:3 1 4:6
Bře / Dub 13.4 Ladislav Kovář 3:2 1 6:4
Bře / Dub 9.4 Lukáš Dostál 1:3 1 2:8
Kvě 28.5 Ladislav Kovář 3:N 2 10:0
Kvě 23.5 David Valenta 3:0 2 10:0
Kvě 6.6 Jakub Kubelka 3:N 2 10:0
Kvě 10.5 Tomáš Berg 3:0 2 10:0
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast ve 3. skupině 3 75
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast ve 2. skupině 2 135
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 1. skupině 1 145
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 1. skupině 1 135
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 1. skupině 1 145
Kvě 10:25 17.9 Body za účast ve 2. skupině 2 120
Liga Letní BL18
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 106
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Srp 3.8 Filip Mačát 3:0 1 10:0
Čer / Srp 13.8 Pavel Tomášek 3:2 1 6:4
Čer / Srp 26.7 Gabriela Kytlíková 3:0 1 10:0
Čer / Srp 13.7 David Valenta 3:N 1 10:0
Čer / Srp 29.6 Martin Mrštný 3:N 1 10:0
Čer / Srp 23.7 Roman Maršalík 3:0 1 10:0
Čer / Srp 23.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Srp 14.8 Jakub Kubelka 3:N 1 10:0
Čer / Srp 12.7 Pavel Švec 3:0 1 10:0
Čer / Srp 18.7 Ladislav Chládek 3:0 1 10:0
Čer / Srp 26.6 Mirek Gregor 3:0 1 10:0
Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina 1
Celkové body 316
Vyhrané zápasy 8
Prohrané zápasy 8
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 11.10 Zbyněk Jurča 3:N 1 10:0
Zář / Říj 19.9 Lukáš Dostál 2:3 1 4:6
Zář / Říj 10.10 Roman Maršalík 2:3 1 4:6
Zář / Říj 24.10 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Lis / Pro 21.12 Marek Jiskra 3:2 2 6:4
Lis / Pro 30.11 Radovan Brožek 2:3 2 4:6
Lis / Pro 26.11 Martin Mrštný 3:0 2 10:0
Lis / Pro 23.11 Jiří Skalický 3:0 2 10:0
Pro / Úno 23.1 Pavel Tomášek 1:3 1 2:8
Pro / Úno 9.1 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Pro / Úno 4.1 Roman Maršalík 3:1 1 8:2
Pro / Úno 17.1 Marek Jiskra 3:N 1 10:0
Úno / Bře 15.3 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Úno / Bře 6.3 Pavel Tomášek 2:3 1 4:6
Úno / Bře 27.2 Lukáš Dostál 3:0 1 10:0
Úno / Bře 18.3 David Valenta 3:0 1 10:0
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast v 1. skupině 1 90
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast ve 2. skupině 2 55
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast v 1. skupině 1 75
Liga TL18/19
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 8
Vyhrané zápasy 1
Prohrané zápasy 4
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 20.12 Matěj Fater 6:N 3 10:0
Lis / Pro 23.11 Peter Mažári 0:6 3 0:15
Lis / Pro 26.12 Kristýna Marková S:S 3 -5:-5
Lis / Pro 21.11 Pavel Tomášek 3:6 3 3:12
Pro / Úno 25.1 Jiří Marek 1:6 3 1:14
Pro / Úno 19.1 Kristýna Marková 1:6 3 1:14
Pro / Úno 25.1 Pert Bartáček S:6 3 -2:15

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.