SPORTY

Jitka Řeháková

Liga BL 19/20
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 342
Vyhrané zápasy 12
Prohrané zápasy 11
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 2.10 Daniel Vávra 3:0 3 10:0
Zář / Říj 6.10 Ladislav Chládek 3:0 3 10:0
Zář / Říj 25.9 Martin Vohralík 3:0 3 10:0
Zář / Říj 11.9 Steffen Brauner 3:1 3 8:2
Říj / Lis 3.11 Roman Maršalík 2:3 2 4:6
Říj / Lis 13.11 Michal Štarman 0:3 2 0:10
Říj / Lis 30.10 Ladislav Kovář 1:3 2 2:8
Říj / Lis 13:20 24.10 Steffen Brauner 1:3 2 2:8
Lis / Pro 26.11 Ladislav Kovář 1:3 3 2:8
Lis / Pro 22.11 Ladislav Chládek 1:3 3 2:8
Lis / Pro 14.12 Daniel Vávra 3:1 3 8:2
Lis / Pro 14.12 Lubor Němeček 3:0 3 10:0
Pro / Led 23.1 David Valenta 2:3 3 4:6
Pro / Led 20.1 Jan Pipek 1:3 3 2:8
Pro / Led 30.12 Radek Šulc 3:0 3 10:0
Pro / Led 2.1 Jiří Skalický 3:0 3 10:0
Led / Bře 21.2 Roman Maršalík 1:3 2 2:8
Led / Bře 26.2 Lukáš Dostál 1:3 2 2:8
Led / Bře 3.2 Steffen Brauner 3:2 2 6:4
Led / Bře 31.1 Jan Pipek 0:3 2 0:10
Bře / Čer 14.3 Steffen Brauner 3:N 3 10:0
Bře / Čer 10.6 Radek Šulc N:N 3 0:0
Bře / Čer 6.3 Miroslav Kovář 3:0 3 10:0
Bře / Čer 5.3 Jiří Skalický 3:1 3 8:2
Zář / Říj 13:04 16.10 Body za účast ve 3 . skupině 3 15
Říj / Lis 10:31 20.11 Body za účast ve 2 . skupině 2 45
Lis / Pro 11:34 25.12 Body za účast ve 3 . skupině 3 30
Pro / Led 19:25 29.1 Body za účast ve 3 . skupině 3 35
Led / Bře 15:37 4.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Bře / Čer 11:43 10.6 Body za účast ve 3 . skupině 3 30
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 230
Vyhrané zápasy 4
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 4

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 6.10 Jaroslav Vybíral 3:0 3 10:0
Zář / Říj 10.10 Lenka Valentová 3:1 3 8:2
Zář / Říj 4.10 Michal Štarman 3:1 3 8:2
Zář / Říj 19.10 Daniel Vávra 3:1 3 8:2
Lis / Pro 17.12 Libor Přibyl S:3 2 -3:10
Lis / Pro 17.12 Miroslav Hvozdensky S:3 2 -3:10
Lis / Pro 17.12 Jan Řehák S:S 2 -5:-5
Lis / Pro 17.12 Michal Štarman S:3 2 -3:10
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast ve 3 . skupině 3 75
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 135
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 440
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Pro 30.10 Matěj Frank 3:0 4 10:0
Říj / Pro 6.11 Jindřich Marek 3:0 4 10:0
Říj / Pro 1.11 Tomáš Brokeš 3:S 4 10:-3
Říj / Pro 30.10 Jan Řehák 0:3 4 0:10
Pro / Led 12.12 Tomáš Chromec 3:1 3 8:2
Pro / Led 27.12 Daniel Vávra 2:3 3 4:6
Pro / Led 9.1 Jan Řehák 1:3 3 2:8
Pro / Led 4.1 Matěj Frank 3:1 3 8:2
Led / Bře 18:30 15.3 David Valenta 1:3 3 2:8
Led / Bře 13.3 Ladislav Kovář 2:3 3 4:6
Led / Bře 14.3 Jaromír Selichar 2:3 3 4:6
Led / Bře 16.3 Jiří Divišek 3:1 3 8:2
Bře / Kvě 20.4 Michal Štarman 2:3 3 4:6
Bře / Kvě 5.4 Daniel Vávra 3:0 3 10:0
Bře / Kvě 10.4 Matěj Frank 3:0 3 10:0
Bře / Kvě 27.3 Tomáš Chromec 3:0 3 10:0
11:55 24.10 za účast v ženské lize 1 30
16:50 9.11 Turnaj 28. 10. 2016 - účast 1 5
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast ve 4 . skupině 4 40
18:05 9.12 doplnění bodů z ženské ligy 1 36
13:45 19.1 Turnaj 31. 12. 2016 1 5
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast ve 3 . skupině 3 80
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast ve 3 . skupině 3 70
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast ve 3 . skupině 3 70
Liga BL-Ž16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 66
Vyhrané zápasy 4
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 16.10 Nikol Hanzlíčková 3:2 1 6:4
Zář / Říj 13.10 Martina Goláňová 3:0 1 10:0
Zář / Říj 17.9 Mikiko Tsutsumi 3:0 1 10:0
Zář / Říj 21.9 Iveta Marková 3:0 1 10:0
09:30 22.10 úvodní turnaj 1 5
Zář / Říj 10:17 24.10 Body za účast v 1 . skupině 1 25

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.