SPORTY

Daniel Kučík

Liga TL 16
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 90
Vyhrané zápasy 5
Prohrané zápasy 4
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Led / Úno 19:00 5.2 Tomáš Langr 0:6 4 0:15
Led / Úno 6.2 Tomáš Mastný 6:3 4 12:3
Led / Úno 21.1 Tomáš Skalický 1:6 4 1:14
Led / Úno 12.2 Jan Marek 7:6 4 9:6
Úno / Bře 5.3 Lukáš Komínek 6:0 4 15:0
Úno / Bře 26.3 Jan Marek 6:4 4 11:4
Úno / Bře 19.3 Tomáš Mastný 6:0 4 15:0
Úno / Bře 26.2 Tomáš Skalický 1:6 4 1:14
Bře / Dub 17.4 Jiří Marek 6:7 3 6:9
Bře / Dub 28.4 David Urbášek S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 28.4 Jan Marek S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 15:57 28.4 Body za účast ve 3. skupině 3 30
Liga TL17
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 195
Vyhrané zápasy 5
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 28.10 Milan Loskot 3:6 3 3:12
Říj / Lis 17.10 Antonín Němec 3:6 3 3:12
Říj / Lis 5.11 Jiří Marek 6:4 3 11:4
Lis / Pro 26.11 Jan Jirásek 1:6 3 1:14
Lis / Pro 11.12 Jiří Marek 7:5 3 10:5
Lis / Pro 23.12 Libor Přibyl 2:6 3 2:13
Lis / Pro 18.12 Dominik Havel 6:2 3 13:2
Lis / Pro 18.11 Radek Dokoupil 1:6 3 1:14
Pro / Úno 5.2 Matěj Fater 6:S 3 15:-2
Pro / Úno 7.1 Milan Loskot 3:6 3 3:12
Pro / Úno 27.12 Libor Přibyl 3:6 3 3:12
Pro / Úno 5.2 Jiří Marek 6:3 3 12:3
Úno / Bře 16.3 Tomáš Langr 2:6 2 2:13
Úno / Bře 13.3 Roman Blažek 0:6 2 0:15
Úno / Bře 18.3 Jan Jirásek 2:6 2 2:13
Úno / Bře 4.3 Milan Loskot 5:7 2 5:10
Bře / Dub 22.4 Jan Jirásek S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 10.4 Radek Dokoupil 2:6 3 2:13
Bře / Dub 22.4 Jiří Marek S:6 3 -2:15
Říj / Lis 13:05 6.11 Body za účast ve 3. skupině 3 15
Pro / Úno 08:29 6.2 Body za účast ve 3. skupině 3 23
Úno / Bře 17:36 19.3 Body za účast ve 2. skupině 2 53
Bře / Dub 17:12 9.5 Body za účast ve 3. skupině 3 23
Liga TL18/19
Sport Tenis
Skupina 2
Celkové body 144
Vyhrané zápasy 7
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 23.10 Milan Loskot 3:6 2 3:12
Říj / Lis 23.10 Miroslav Poljak 7:5 2 10:5
Říj / Lis 11.11 Radek Dokoupil 6:2 2 13:2
Říj / Lis 8.11 Jiří Marek 6:2 2 13:2
Říj / Lis 13.11 Matěj Fater S:S 2 -5:-5
Lis / Pro 23.12 Radek Dostál 0:6 2 0:15
Lis / Pro 10.12 Roman Blažek 6:S 2 15:-2
Lis / Pro 16.12 Radek Dokoupil 1:6 2 1:14
Lis / Pro 1.12 Jiří Marek 6:3 2 12:3
Pro / Úno 28.12 Miroslav Poljak 6:N 2 10:0
Pro / Úno 27.1 Milan Loskot 1:6 2 1:14
Pro / Úno 5.2 Pavel Tomášek 2:6 2 2:13
Pro / Úno 28.1 Peter Mažári 1:6 2 1:14
Úno / Bře Radek Dostál 2
Úno / Bře 25.2 Peter Mažári 3:6 2 3:12
Úno / Bře Jiří Marek 2
Úno / Bře 9.3 Pert Bartáček 6:3 2 12:3
Úno / Bře Kristýna Marková 2
Lis / Pro 14:09 28.12 Body za účast ve 2. skupině 2 30
Pro / Úno 13:59 8.2 Body za účast ve 2. skupině 2 23

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.