SPORTY

Lukáš Dostál

Liga B-Liga 2021/2022
Sport Badminton
Skupina 1
Celkové body 10
Vyhrané zápasy 1
Prohrané zápasy 1
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis Martin Mrštný 1
Říj / Lis 25.10 Pavel Tomášek 2:3 1 4:6
Říj / Lis 14.10 Roman Maršalík 3:2 1 6:4
Liga BL 19/20
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 528
Vyhrané zápasy 14
Prohrané zápasy 9
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 7.10 David Valenta 3:1 2 8:2
Zář / Říj 16.9 Martin Mrštný 3:0 2 10:0
Zář / Říj 22.9 Ladislav Kovář 3:0 2 10:0
Zář / Říj 30.9 Jan Pipek 3:2 2 6:4
Říj / Lis 30.10 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Říj / Lis 1.11 Pavel Tomášek 3:1 1 8:2
Říj / Lis 30.10 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Říj / Lis 25.10 Jan Pipek 3:2 1 6:4
Lis / Pro 24.11 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Lis / Pro 15.12 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Lis / Pro 4.12 Michal Štarman 3:2 1 6:4
Lis / Pro 29.11 Steffen Brauner 3:0 1 10:0
Pro / Led 20.1 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Led 27.1 Libor Přibyl S:3 1 -3:10
Pro / Led 14.1 Pavel Tomášek 0:3 1 0:10
Pro / Led 2.1 Roman Maršalík 3:2 1 6:4
Led / Bře 13.2 Roman Maršalík 3:2 2 6:4
Led / Bře 13.2 Steffen Brauner 1:3 2 2:8
Led / Bře 25.2 Jan Pipek 3:1 2 8:2
Led / Bře 26.2 Jitka Řeháková 3:1 2 8:2
Bře / Čer 30.4 Pavel Tomášek 3:N 1 10:0
Bře / Čer 3.6 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Bře / Čer 3.6 Michal Štarman 3:N 1 10:0
Bře / Čer 5.6 Jan Pipek 2:3 1 4:6
13:55 12.10 účast na turnaji + 3. místo 1 15
Zář / Říj 13:04 16.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 35
Říj / Lis 10:31 20.11 Body za účast v 1 . skupině 1 65
Lis / Pro 11:34 25.12 Body za účast v 1 . skupině 1 70
11:50 21.12 účast v turnaji 1 10
Pro / Led 19:25 29.1 Body za účast v 1 . skupině 1 75
16:00 29.2 účast v turnaji 1 10
Led / Bře 15:37 4.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Bře / Čer 11:43 10.6 Body za účast v 1 . skupině 1 70
Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 499
Vyhrané zápasy 12
Prohrané zápasy 10
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 11.10 Zbyněk Jurča 3:N 1 10:0
Zář / Říj 26.9 Roman Maršalík 2:3 1 4:6
Zář / Říj 29.10 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Zář / Říj 19.9 Michal Štarman 3:2 1 6:4
Lis / Pro 22.12 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Lis / Pro 30.11 Roman Maršalík 1:3 1 2:8
Lis / Pro 26.11 Pavel Tomášek 0:3 1 0:10
Lis / Pro 22.12 Daniel Vávra 3:1 1 8:2
Pro / Úno 15.1 Daniel Vávra 3:1 2 8:2
Pro / Úno 25.1 Radovan Brožek 3:0 2 10:0
Pro / Úno 10.1 David Valenta 2:3 2 4:6
Pro / Úno 22.1 Lukáš Parent 3:2 2 6:4
Úno / Bře 20.2 Libor Přibyl 1:3 1 2:8
Úno / Bře 25.2 Pavel Tomášek 1:3 1 2:8
Úno / Bře 27.2 Michal Štarman 0:3 1 0:10
Úno / Bře 28.2 David Valenta N:3 1 0:10
Bře / Dub 19.4 David Valenta 3:1 2 8:2
Bře / Dub 29.4 Jaromír Selichar 3:S 2 10:-3
Bře / Dub 29.4 Radovan Brožek 3:S 2 10:-3
Bře / Dub 25.4 Martin Mrštný 3:0 2 10:0
Dub / Kvě 20.5 Roman Maršalík 2:3 1 4:6
Dub / Kvě 4.6 Libor Přibyl 3:1 1 8:2
Dub / Kvě 6.6 Michal Štarman 3:S 1 10:-3
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Úno / Bře 13:51 28.3 Body za účast v 1 . skupině 1 75
Bře / Dub 11:26 3.5 Body za účast ve 2 . skupině 2 35
Dub / Kvě 12:18 6.6 Body za účast v 1 . skupině 1 45
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 863
Vyhrané zápasy 12
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 28.10 Ladislav Kovář 1:3 2 2:8
Zář / Říj 20.10 Roman Maršalík 1:3 2 2:8
Zář / Říj 13.10 David Valenta 3:1 2 8:2
Zář / Říj 6.10 Jan Řehák 0:3 2 0:10
Lis / Pro 29.11 David Valenta 3:2 3 6:4
Lis / Pro 1.12 Jaromír Selichar 3:1 3 8:2
Lis / Pro 9.12 Jaroslav Vybíral 3:0 3 10:0
Lis / Pro 14.12 Matěj Frank 3:0 3 10:0
Pro / Led 26.1 Marek Jiskra 3:1 2 8:2
Pro / Led 6.1 Roman Maršalík 2:3 2 4:6
Pro / Led 21.1 Libor Přibyl 1:3 2 2:8
Pro / Led 18:00 26.1 Jaroslav Vybíral 3:N 2 10:0
Led / Bře 11.2 Ladislav Kovář 1:3 2 2:8
Led / Bře 23.2 Daniel Vávra 3:0 2 10:0
Led / Bře 2.3 Lenka Valentová 3:2 2 6:4
Led / Bře 8.2 David Valenta 3:0 2 10:0
Bře / Dub 27.4 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Bře / Dub 30.3 Roman Maršalík 2:3 1 4:6
Bře / Dub 9.4 Michal Štarman 3:1 1 8:2
Bře / Dub 5.4 Ladislav Kovář 3:1 1 8:2
Kvě 21.5 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Kvě 21.5 Roman Maršalík 1:3 1 2:8
Kvě 25.5 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Kvě 25.5 Jaroslav Plch 2:3 1 4:6
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 95
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast ve 3 . skupině 3 115
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast ve 2 . skupině 2 125
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 115
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 1 . skupině 1 145
Kvě 10:25 17.9 Body za účast v 1 . skupině 1 140
Liga BL LÉTO 2017
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 88
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 3
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Zář 12.7 Martin Mrštný 3:0 1 10:0
Čer / Zář 28.8 Michal Štarman 1:3 1 2:8
Čer / Zář 15.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 27.7 Štěpán Sonntag 3:0 1 10:0
Čer / Zář 30.7 Lenka Valentová 3:1 1 8:2
Čer / Zář 26.7 Jiří Skalický 3:0 1 10:0
Čer / Zář 12.7 David Valenta 3:1 1 8:2
Čer / Zář 31.7 Daniel Vávra 3:S 1 10:-3
Čer / Zář 14.8 Jakub Kubelka 1:3 1 2:8
Čer / Zář 20:25 18.8 Jaroslav Vybíral 3:2 1 6:4
Čer / Zář 18:20 11.8 Michal Jelínek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 2.8 Roman Maršalík 1:3 1 2:8
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 228
Vyhrané zápasy 13
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Pro / Led 20.1 Martin Bolhaj 3:0 6 10:0
Pro / Led 19.12 Zdeněk Haniš 3:S 6 10:-3
Pro / Led 16.12 Josef Šuma 3:0 6 10:0
Pro / Led 16.1 Dan Sloupenský 3:1 6 8:2
Led / Bře 17:15 17.2 Ivo Kopecký 3:0 5 10:0
Led / Bře 16:50 17.2 Pavel Hrobař 3:0 5 10:0
Led / Bře 11.3 Jindřich Marek 3:0 5 10:0
Led / Bře 17:00 24.2 Dan Sloupenský 3:0 5 10:0
Led / Bře 18:00 24.2 Martin Bolhaj 3:0 5 10:0
Bře / Kvě 29.4 Jiří Divišek 3:0 4 10:0
Bře / Kvě 9.5 Jaromír Selichar 3:S 4 10:-3
Bře / Kvě 28.4 David Mazal 3:0 4 10:0
Bře / Kvě 4.5 Pavel Hrobař 3:0 4 10:0
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast v 6 . skupině 6 20
15:55 18.3 turnaj 1 5
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast v 5 . skupině 5 25
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast ve 4 . skupině 4 50

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.