SPORTY

Pavel Tomášek

Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 480
Vyhrané zápasy 18
Prohrané zápasy 3
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 26.11 Veronika Kubelková 3:0 7 10:0
Lis / Pro 26.11 Petr Kotyza 3:1 7 8:2
Lis / Pro 14.11 Tomáš Vanžura 3:1 7 8:2
Lis / Pro 19.11 Kristýna Minářová 3:1 7 8:2
Lis / Pro 29.11 Jiří Divišek 1:3 7 2:8
Pro / Led 23.1 Jiří Skalický 3:S 6 10:-3
Pro / Led 25.1 Jindřich Marek 3:0 6 10:0
Pro / Led 13:00 23.1 David Mazal 3:2 6 6:4
Pro / Led 24.1 Jiří Divišek 3:S 6 10:-3
Led / Bře 25.2 Mirek Gregor 3:1 5 8:2
Led / Bře 16.2 Pavel Hrobař 3:0 5 10:0
Led / Bře 6.3 David Mazal 3:S 5 10:-3
Led / Bře 28.2 Jindřich Marek 3:0 5 10:0
Bře / Dub 30.4 Martina Goláňová 3:S 4 10:-3
Bře / Dub 19.4 Jaromír Selichar 3:1 4 8:2
Bře / Dub 27.4 Mirek Gregor 3:S 4 10:-3
Bře / Dub 13.4 Pavel Hrobař 3:S 4 10:-3
Kvě 10.5 Štěpán Sonntag 3:S 3 10:-3
Kvě 23.5 Marek Jiskra 2:3 3 4:6
Kvě 21.5 Daniel Vávra 0:3 3 0:10
Kvě 13.5 Jaromír Selichar 3:1 3 8:2
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast v 7. skupině 7 25
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 6. skupině 6 45
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 5. skupině 5 55
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast ve 4. skupině 4 85
Kvě 10:25 17.9 Body za účast ve 3. skupině 3 100
Liga Letní BL18
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 81
Vyhrané zápasy 8
Prohrané zápasy 2
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Srp 9.8 Filip Mačát 3:0 1 10:0
Čer / Srp 18.7 Gabriela Kytlíková 3:0 1 10:0
Čer / Srp 13.8 Michal Štarman 2:3 1 4:6
Čer / Srp 13.7 David Valenta 3:N 1 10:0
Čer / Srp 29.6 Martin Mrštný 3:N 1 10:0
Čer / Srp 29.6 Roman Maršalík 1:3 1 2:8
Čer / Srp 27.8 Jindřich Marek N:N 1 -5:-5
Čer / Srp 14.8 Jakub Kubelka 3:N 1 10:0
Čer / Srp 21.7 Pavel Švec 3:0 1 10:0
Čer / Srp 23.8 Ladislav Chládek 3:0 1 10:0
Čer / Srp 21.7 Mirek Gregor 3:N 1 10:0
Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina 1
Celkové body 344
Vyhrané zápasy 15
Prohrané zápasy 1
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 2.10 David Valenta 3:0 2 10:0
Zář / Říj 16.10 Marek Jiskra 3:1 2 8:2
Zář / Říj 16.10 Daniel Vávra 3:2 2 6:4
Zář / Říj 28.10 Jaromír Selichar 3:1 2 8:2
Lis / Pro 20.12 Libor Přibyl 3:1 1 8:2
Lis / Pro 14.11 Roman Maršalík 3:0 1 10:0
Lis / Pro 26.11 Lukáš Dostál 3:0 1 10:0
Lis / Pro 18.12 Daniel Vávra 3:1 1 8:2
Pro / Úno 3.2 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Pro / Úno 17.1 Roman Maršalík 3:1 1 8:2
Pro / Úno 17.1 Marek Jiskra 3:N 1 10:0
Pro / Úno 23.1 Michal Štarman 3:1 1 8:2
Úno / Bře 12.3 Libor Přibyl 3:2 1 6:4
Úno / Bře 6.3 Michal Štarman 3:2 1 6:4
Úno / Bře 25.2 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Úno / Bře 10.3 David Valenta 3:0 1 10:0
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast ve 2. skupině 2 70
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast v 1. skupině 1 75
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast v 1. skupině 1 75
Liga TL18/19
Sport Tenis
Skupina 1
Celkové body 134
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 2
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 20.12 Matěj Fater 6:N 3 10:0
Lis / Pro 2.12 Peter Mažári 7:6 3 9:6
Lis / Pro 21.11 Michal Štarman 6:3 3 12:3
Lis / Pro 14.12 Kristýna Marková 6:0 3 15:0
Pro / Úno 28.12 Miroslav Poljak 6:N 2 10:0
Pro / Úno 24.1 Milan Loskot 6:2 2 13:2
Pro / Úno 5.2 Daniel Kučík 6:2 2 13:2
Pro / Úno 5.2 Peter Mažári 6:2 2 13:2
Úno / Bře 16.3 Ladislav Vilč 3:6 1 3:12
Úno / Bře Petr Škrkoň 1
Úno / Bře 25.2 Václav Donát 2:6 1 2:13
Úno / Bře 20.2 Milan Loskot 6:4 1 11:4
Úno / Bře Radek Dokoupil 1
Pro / Úno 13:59 8.2 Body za účast ve 2. skupině 2 23

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.