SPORTY

Radovan Brožek

Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 323
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 3
Skrečované zápasy 9

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 29.10 David Sonntag S:S 3 -5:-5
Zář / Říj 27.10 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Zář / Říj 24.10 David Mazal 3:2 3 6:4
Zář / Říj 19.10 Jiří Skalický 3:1 3 8:2
Lis / Pro 30.11 Michal Štarman 3:2 2 6:4
Lis / Pro 19.12 Marek Jiskra S:3 2 -3:10
Lis / Pro 14.12 Martin Mrštný 3:2 2 6:4
Lis / Pro 26.11 Jiří Skalický 3:0 2 10:0
Pro / Úno 25.1 Lukáš Dostál 0:3 2 0:10
Pro / Úno 23.1 Daniel Vávra 0:3 2 0:10
Pro / Úno 22.1 David Valenta 0:3 2 0:10
Pro / Úno 8.1 Lukáš Parent 3:0 2 10:0
Úno / Bře 7.3 Lukáš Parent 3:1 3 8:2
Úno / Bře 20.2 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Úno / Bře 15.2 Jan Mikyska 3:0 3 10:0
Úno / Bře 20.3 Pavel Švec 3:0 3 10:0
Bře / Dub 29.4 David Valenta S:3 2 -3:10
Bře / Dub 29.4 Lukáš Dostál S:3 2 -3:10
Bře / Dub 29.4 Jaromír Selichar S:S 2 -5:-5
Bře / Dub 19.4 Martin Mrštný S:3 2 -3:10
Dub / Kvě 1.6 Pavel Tomášek S:3 2 -3:10
Dub / Kvě 27.5 Martin Mrštný S:3 2 -3:10
Dub / Kvě 4.6 David Valenta S:3 2 -3:10
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast ve 3 . skupině 3 50
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Úno / Bře 13:51 28.3 Body za účast ve 3 . skupině 3 35
Bře / Dub 11:26 3.5 Body za účast ve 2 . skupině 2 35
Dub / Kvě 12:18 6.6 Body za účast ve 2 . skupině 2 30
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 207
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 2
Skrečované zápasy 3

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Pro / Led 28.1 Veronika Kubelková S:S 8 -5:-5
Pro / Led 22.1 Miroslav Bartoň 2:3 8 4:6
Pro / Led 11.1 Miroslav Franc 0:3 8 0:10
Pro / Led 28.1 Klára Zámečníková 3:0 8 10:0
Led / Bře 19.2 Jiří Skalický 3:1 7 8:2
Led / Bře 7.2 Miroslav Bartoň 3:0 7 10:0
Led / Bře 5.2 Miroslav Franc 3:0 7 10:0
Led / Bře 4.3 Klára Zámečníková 3:0 7 10:0
Bře / Dub 13.4 Jindřich Marek 3:1 6 8:2
Bře / Dub 24.4 David Mazal 3:2 6 6:4
Bře / Dub 5.4 Jiří Skalický 3:0 6 10:0
Bře / Dub 22.3 Miroslav Bartoň 3:2 6 6:4
Kvě 6.6 Pavel Hrobař S:S 5 -5:-5
Kvě 6.6 Martina Goláňová S:S 5 -5:-5
Kvě 22.5 David Mazal 3:S 5 10:-3
Kvě 18.5 Jiří Skalický 3:0 5 10:0
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 7 . skupině 7 15
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 6 . skupině 6 45
Kvě 10:25 17.9 Body za účast v 5 . skupině 5 60

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.