SPORTY

Jiří Marek

Liga TL15
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 250
Vyhrané zápasy 7
Prohrané zápasy 10
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 10:00 16.10 Václav Donát 0:6 1 0:15
Říj / Lis 11:55 1.11 Radek Dostál 1:6 1 1:14
Říj / Lis 14:30 17.10 Jan Rybařík 1:6 1 1:14
Říj / Lis 16:05 25.10 Jan Resler 6:2 1 13:2
Lis / Pro 14:00 14.11 Jan Resler 6:2 2 13:2
Lis / Pro 15:00 22.11 Jan Kráčmar 6:0 2 15:0
Lis / Pro 09:00 21.12 Roman Blažek 0:6 2 0:15
Lis / Pro 17:00 6.12 Petr Bůžek 0:6 2 0:15
Lis / Pro 15:00 12.12 Antonín Němec 6:7 2 6:9
Pro / Úno 18:40 24.1 Ladislav Vilč 1:6 2 1:14
Pro / Úno 14:00 14.2 Jan Rybařík 1:6 2 1:14
Pro / Úno 10:00 20.2 Antonín Němec 1:6 2 1:14
Pro / Úno 11.1 Karel Fabián 6:S 2 15:-2
Pro / Úno 10.2 Slavomír Vaňous 3:6 2 3:12
Úno / Dub 18:00 9.4 Ladislav Polanský 7:5 3 10:5
Úno / Dub 15:00 9.4 Jan Kráčmar 6:4 3 11:4
Úno / Dub 15.4 Antonín Němec 6:S 3 15:-2
Říj / Lis 10:47 9.11 Body za účast v 1. skupině 1 68
Lis / Pro 16:55 28.12 Body za účast ve 2. skupině 2 38
Pro / Úno 12:39 29.2 Body za účast ve 2. skupině 2 38
Liga TL 16
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 184
Vyhrané zápasy 6
Prohrané zápasy 6
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 2.1 Antonín Němec 6:S 2 15:-2
Lis / Pro 22.12 David Urbášek 6:3 2 12:3
Lis / Pro 24.11 Radek Dokoupil 0:6 2 0:15
Lis / Pro 22.12 Milan Loskot 1:6 2 1:14
Lis / Pro 08:20 23.12 Slavomír Vaňous 2:6 2 2:13
Led / Úno 13.2 Michal Betlach 6:S 3 15:-2
Led / Úno 14:00 15.1 Lukáš Komínek 6:0 3 15:0
Led / Úno 16:00 12.2 David Urbášek 6:4 3 11:4
Úno / Bře 14:00 19.3 Jan Rybařík 0:6 2 0:15
Úno / Bře 5.3 Radek Dokoupil 0:6 2 0:15
Úno / Bře 24.2 Milan Loskot 1:6 2 1:14
Bře / Dub 28.4 David Urbášek S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 17.4 Daniel Kučík 7:6 3 9:6
Bře / Dub 28.4 Jan Marek S:S 3 -5:-5
Led / Úno 10:12 13.2 Body za účast ve 3. skupině 3 30
Úno / Bře 09:37 28.3 Body za účast ve 2. skupině 2 53
Bře / Dub 15:57 28.4 Body za účast ve 3. skupině 3 30
Liga TL17
Sport Tenis
Skupina Zatím žádná
Celkové body 148
Vyhrané zápasy 5
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 20.10 Milan Loskot 1:6 3 1:14
Říj / Lis 14:00 26.10 Antonín Němec 1:6 3 1:14
Říj / Lis 5.11 Daniel Kučík 4:6 3 4:11
Lis / Pro 23.12 Jan Jirásek 1:6 3 1:14
Lis / Pro 11.12 Daniel Kučík 5:7 3 5:10
Lis / Pro 23.12 Libor Přibyl 3:6 3 3:12
Lis / Pro 25.11 Dominik Havel 6:3 3 12:3
Lis / Pro 16:00 18.11 Radek Dokoupil 1:6 3 1:14
Pro / Úno 5.2 Matěj Fater S:S 3 -5:-5
Pro / Úno 10:00 17.1 Milan Loskot 0:6 3 0:15
Pro / Úno 30.12 Libor Přibyl 2:6 3 2:13
Pro / Úno 5.2 Daniel Kučík 3:6 3 3:12
Úno / Bře 17.2 Matěj Fater 3:6 4 3:12
Úno / Bře 2.3 Dominik Havel 6:2 4 13:2
Úno / Bře 13.3 Milan Fousek 6:3 4 12:3
Bře / Dub 22.4 Jan Jirásek 6:S 3 15:-2
Bře / Dub 22.4 Daniel Kučík 6:S 3 15:-2
Bře / Dub 22.4 Radek Dokoupil 1:6 3 1:14
Říj / Lis 13:05 6.11 Body za účast ve 3. skupině 3 15
Pro / Úno 08:29 6.2 Body za účast ve 3. skupině 3 23
Bře / Dub 17:12 9.5 Body za účast ve 3. skupině 3 23
Liga TL18/19
Sport Tenis
Skupina 3
Celkové body 79
Vyhrané zápasy 3
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 1.11 Milan Loskot 2:6 2 2:13
Říj / Lis 19.10 Miroslav Poljak 0:6 2 0:15
Říj / Lis 8.11 Daniel Kučík 2:6 2 2:13
Říj / Lis 20.10 Radek Dokoupil 4:6 2 4:11
Říj / Lis 13.11 Matěj Fater S:S 2 -5:-5
Lis / Pro 22.12 Radek Dostál 1:6 2 1:14
Lis / Pro 10.12 Roman Blažek 6:S 2 15:-2
Lis / Pro 1.12 Daniel Kučík 3:6 2 3:12
Lis / Pro 20.12 Radek Dokoupil 3:6 2 3:12
Pro / Úno Michal Štarman 3
Pro / Úno 15:00 31.12 Kristýna Marková 6:0 3 15:0
Pro / Úno 12.1 Pert Bartáček 7:6 3 9:6
Lis / Pro 14:09 28.12 Body za účast ve 2. skupině 2 30

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.