SPORTY

Jakub Kubelka

Liga BL 19/20
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 185
Vyhrané zápasy 8
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 5

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Říj / Lis 24.10 David Valenta 3:1 3 8:2
Říj / Lis 21:50 20.10 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Říj / Lis 13.11 Ladislav Chládek 3:0 3 10:0
Říj / Lis 11.11 Radek Šulc 3:0 3 10:0
Říj / Lis 20:50 20.10 Jiří Skalický 3:0 3 10:0
Lis / Pro 23.12 Pavel Tomášek N:3 2 0:10
Lis / Pro 23.12 Jan Pipek 3:S 2 10:-3
Lis / Pro 30.11 Roman Maršalík 3:2 2 6:4
Lis / Pro 4.12 David Valenta 3:1 2 8:2
Pro / Led 27.1 Michal Štarman S:3 2 -3:10
Pro / Led 27.1 Steffen Brauner S:3 2 -3:10
Pro / Led 25.1 Ladislav Kovář S:3 2 -3:10
Pro / Led 27.1 Ladislav Chládek S:3 2 -3:10
Říj / Lis 10:31 20.11 Body za účast ve 3 . skupině 3 20
Lis / Pro 11:34 25.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 50
Pro / Led 19:25 29.1 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Liga Letní BL18
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 0
Vyhrané zápasy 1
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 10

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Srp 14.8 Filip Mačát N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Pavel Tomášek N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Gabriela Kytlíková N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Michal Štarman N:3 1 0:10
Čer / Srp 13.7 David Valenta 3:N 1 10:0
Čer / Srp 29.6 Martin Mrštný N:N 1 -5:-5
Čer / Srp 14.8 Roman Maršalík N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Jindřich Marek N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Pavel Švec N:3 1 0:10
Čer / Srp 14.8 Ladislav Chládek N:3 1 0:10
Čer / Srp 21.7 Mirek Gregor N:N 1 -5:-5
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 578
Vyhrané zápasy 17
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 4

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Lis / Pro 13.11 Jindřich Marek 3:0 6 10:0
Lis / Pro 18.12 Dan Sloupenský 3:0 6 10:0
Lis / Pro 19.11 Jan Dymák 3:0 6 10:0
Lis / Pro 5.12 David Mazal 3:0 6 10:0
Lis / Pro 10.11 Ladislav Chládek 3:0 6 10:0
Pro / Led 10.1 Martin Mrštný 3:0 5 10:0
Pro / Led 28.1 Ladislav Chládek 3:1 5 8:2
Pro / Led 12.1 Tomáš Berg 3:0 5 10:0
Pro / Led 25.1 Michal Jelínek 3:0 5 10:0
Led / Bře 7.3 Jaromír Selichar 3:0 4 10:0
Led / Bře 23.2 Matěj Frank 3:1 4 8:2
Led / Bře 27.2 Ladislav Chládek 3:0 4 10:0
Led / Bře 4.3 Tomáš Berg 3:0 4 10:0
Bře / Dub 23.4 Daniel Vávra 3:0 3 10:0
Bře / Dub 18.4 Lenka Valentová 3:0 3 10:0
Bře / Dub 25.4 David Sonntag 3:0 3 10:0
Bře / Dub 30.4 Tomáš Berg N:3 3 0:10
Kvě 6.6 Michal Štarman N:3 2 0:10
Kvě 28.5 Ladislav Kovář 3:N 2 10:0
Kvě 6.6 David Valenta N:3 2 0:10
Kvě 6.6 Tomáš Berg S:3 2 -3:10
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast v 6 . skupině 6 50
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 5 . skupině 5 65
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast ve 4 . skupině 4 75
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast ve 3 . skupině 3 105
Kvě 10:25 17.9 Body za účast ve 2 . skupině 2 120
Liga BL LÉTO 2017
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 110
Vyhrané zápasy 12
Prohrané zápasy 0
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Zář 31.8 Martin Mrštný 3:0 1 10:0
Čer / Zář 24.8 Michal Štarman 3:1 1 8:2
Čer / Zář 14.8 Lukáš Dostál 3:1 1 8:2
Čer / Zář 17.7 Jindřich Marek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 26.7 Štěpán Sonntag 3:0 1 10:0
Čer / Zář 23.7 Lenka Valentová 3:0 1 10:0
Čer / Zář 27.7 Jiří Skalický 3:0 1 10:0
Čer / Zář 25.7 David Valenta 3:1 1 8:2
Čer / Zář 31.7 Daniel Vávra 3:S 1 10:-3
Čer / Zář 25.8 Jaroslav Vybíral 3:1 1 8:2
Čer / Zář 21.6 Michal Jelínek 3:0 1 10:0
Čer / Zář 25.8 Roman Maršalík 3:1 1 8:2
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 599
Vyhrané zápasy 11
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 2

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 20.10 Filip Křivohlávek 3:1 2 8:2
Zář / Říj 6.10 Roman Maršalík 3:1 2 8:2
Zář / Říj 11.10 Jaromír Selichar 3:0 2 10:0
Zář / Říj 14.10 Libor Přibyl 3:2 2 6:4
Říj / Pro 21.11 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Říj / Pro 8.11 Ladislav Kovář 0:3 1 0:10
Říj / Pro 25.11 Jaroslav Plch 2:3 1 4:6
Říj / Pro 2.12 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Pro / Led 3.1 Ladislav Kovář 3:S 2 10:-3
Pro / Led 14.1 David Valenta 2:3 2 4:6
Pro / Led 22.1 Roman Maršalík 3:1 2 8:2
Pro / Led 21.1 Michal Štarman 3:2 2 6:4
Led / Bře 21:45 10.3 Jaroslav Plch 1:3 1 2:8
Led / Bře 14.3 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Led / Bře 3.3 Marek Jiskra 3:0 1 10:0
Led / Bře 19.2 Roman Maršalík 3:0 1 10:0
Bře / Kvě 20.5 Jaroslav Plch S:3 1 -3:10
Bře / Kvě 20.5 Pavel Folta S:3 1 -3:10
Bře / Kvě 9.5 Miroslav Hvozdensky 3:S 1 10:-3
Bře / Kvě 14.5 Libor Přibyl 3:0 1 10:0
Zář / Říj 10:37 24.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 70
17:05 9.11 Turnaj 28. 10. 2016 - účast 1 5
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast v 1 . skupině 1 100
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast ve 2 . skupině 2 100
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast v 1 . skupině 1 110
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast v 1 . skupině 1 110
Liga BL15
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 493
Vyhrané zápasy 24
Prohrané zápasy 4
Skrečované zápasy 5

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čec 31.7 Miroslav Hvozdensky 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Lucie Bajusová 3:S 1 10:-3
Čec 31.7 Miroslav Franc 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Dan Sloupenský 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Nikol Hanzlíčková 3:1 1 8:2
Srp / Říj 19:00 26.9 Nikol Hanzlíčková 3:1 1 8:2
Srp / Říj 6.9 Filip Křivohlávek 3:0 1 10:0
Srp / Říj 17:00 23.9 Jaromír Selichar 3:0 1 10:0
Srp / Říj 20:00 22.9 Pavel Folta 3:2 1 6:4
Srp / Říj 19:30 5.10 David Hanzlíček 1:3 1 2:8
Srp / Říj 20:00 21.9 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Srp / Říj 20:00 7.9 Marek Jiskra 3:0 1 10:0
Srp / Říj 16:00 23.9 Martina Goláňová 3:1 1 8:2
Srp / Říj 18:00 23.9 Ladislav Chládek 3:0 1 10:0
Říj / Pro 18:30 15.11 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Říj / Pro 2.12 David Hanzlíček S:3 1 -3:10
Říj / Pro 2.12 Pavel Folta S:3 1 -3:10
Říj / Pro 2.12 Martina Goláňová S:3 1 -3:10
Říj / Pro 2.12 Nikol Hanzlíčková S:3 1 -3:10
Říj / Pro 2.12 Filip Křivohlávek S:3 1 -3:10
Pro / Úno 21:00 23.2 Matěj Frank 3:0 3 10:0
Pro / Úno 20:00 5.2 Petr Chládek 3:0 3 10:0
Pro / Úno 16:00 16.2 David Mazal 3:0 3 10:0
Pro / Úno 10.2 Mikiko Tsutsumi 3:0 3 10:0
Pro / Úno 16.2 Milan Hanzlíček 3:0 3 10:0
Pro / Úno 20:35 24.1 Martin Bolhaj 3:0 3 10:0
Pro / Úno 20:30 2.2 Jindřich Marek 3:0 3 10:0
Úno / Dub 29.4 Roman Maršalík 3:2 2 6:4
Úno / Dub 11.4 Filip Křivohlávek 3:2 2 6:4
Úno / Dub 20:00 25.4 Tomáš Chromec 2:3 2 4:6
Úno / Dub 16.5 Martina Goláňová 3:S 2 10:-3
Úno / Dub 20:05 5.4 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Úno / Dub 20:00 31.3 Ladislav Chládek 3:0 2 10:0
Srp / Říj 09:53 16.10 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Říj / Pro 10:29 22.12 Body za účast v 1 . skupině 1 95
Pro / Úno 11:15 29.2 Body za účast ve 3 . skupině 3 30
Úno / Dub 19:42 17.5 Body za účast ve 2 . skupině 2 65

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.