SPORTY

Miroslav Hvozdensky

Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 445
Vyhrané zápasy 5
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 7.10 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Zář / Říj 29.10 Jaroslav Plch 0:3 1 0:10
Zář / Říj 25.9 Marek Jiskra 1:3 1 2:8
Zář / Říj 24.10 Libor Přibyl 0:3 1 0:10
Lis / Pro 8.12 Libor Přibyl 3:1 2 8:2
Lis / Pro 18.12 Jan Řehák 3:S 2 10:-3
Lis / Pro 17.12 Jitka Řeháková 3:S 2 10:-3
Lis / Pro 27.11 Michal Štarman 3:1 2 8:2
Pro / Led 3.1 Zbyněk Jurča 1:3 1 2:8
Pro / Led 10.1 Jaroslav Plch 0:3 1 0:10
Pro / Led 11.1 Ladislav Kovář 3:0 1 10:0
Pro / Led 19:00 19.1 Michal Štarman 0:3 1 0:10
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast v 1 . skupině 1 115
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 135
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 1 . skupině 1 145
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 574
Vyhrané zápasy 6
Prohrané zápasy 10
Skrečované zápasy 4

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 5.10 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Zář / Říj 7.10 Ladislav Kovář 1:3 1 2:8
Zář / Říj 19.10 Marek Jiskra 1:3 1 2:8
Zář / Říj 12.10 Jaroslav Plch 2:3 1 4:6
Říj / Pro 5.12 Marek Jiskra S:3 2 -3:10
Říj / Pro 22.11 Filip Křivohlávek 3:S 2 10:-3
Říj / Pro 18:00 11.11 Tomáš Chromec 3:0 2 10:0
Říj / Pro 16.11 David Valenta 3:0 2 10:0
Pro / Led 4.1 Pavel Folta 2:3 1 4:6
Pro / Led 20:20 6.1 Jaroslav Plch 1:3 1 2:8
Pro / Led 13.1 Libor Přibyl 2:3 1 4:6
Pro / Led 20.1 Marek Jiskra S:3 1 -3:10
Led / Bře 1.3 Libor Přibyl 3:1 2 8:2
Led / Bře 15.2 Michal Štarman 2:3 2 4:6
Led / Bře 8.2 Jan Řehák 3:2 2 6:4
Led / Bře 22.2 Daniel Vávra 3:0 2 10:0
Bře / Kvě 5.5 Jaroslav Plch 0:3 1 0:10
Bře / Kvě 8.5 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Bře / Kvě 9.5 Jakub Kubelka S:3 1 -3:10
Bře / Kvě 9.5 Libor Přibyl S:3 1 -3:10
09:15 22.10 úvodní turnaj 1 5
Zář / Říj 10:37 24.10 Body za účast v 1 . skupině 1 90
17:05 9.11 Turnaj 28. 10. 2016 - účast 1 5
Říj / Pro 15:29 7.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 80
13:40 19.1 Turnaj 31. 12. 2016 1 5
Pro / Led 19:43 27.1 Body za účast v 1 . skupině 1 120
15:55 18.3 turnaj 1 5
Led / Bře 10:10 25.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 90
Bře / Kvě 10:42 31.5 Body za účast v 1 . skupině 1 110
Liga BL15
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 513
Vyhrané zápasy 24
Prohrané zápasy 8
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čec 31.7 Jakub Kubelka 0:3 1 0:10
Čec 31.7 Lucie Bajusová 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Miroslav Franc 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Dan Sloupenský 3:0 1 10:0
Čec 31.7 Nikol Hanzlíčková 0:3 1 0:10
Srp / Říj 19:00 27.8 Mikuláš Horáček 3:1 2 8:2
Srp / Říj 16:30 23.9 David Mazal 3:0 2 10:0
Srp / Říj 20:00 25.8 Dan Sloupenský 3:0 2 10:0
Srp / Říj 18.9 Milan Černý 3:S 2 10:-3
Srp / Říj 19:00 19.8 Roman Maršalík 3:1 2 8:2
Srp / Říj 18:00 26.9 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Srp / Říj 19:00 26.8 Mikiko Tsutsumi 3:0 2 10:0
Srp / Říj 20:00 17.8 Milan Hanzlíček 3:0 2 10:0
Srp / Říj 19:00 21.8 Petr Chládek 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 26.10 Jaromír Selichar 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:30 4.11 Marek Jiskra 3:1 2 8:2
Říj / Pro 19:00 20.11 Matěj Frank 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 2.11 Mikuláš Horáček 3:1 2 8:2
Říj / Pro 19:00 1.12 Roman Maršalík 3:0 2 10:0
Říj / Pro 19:00 18.11 Ladislav Chládek 3:1 2 8:2
Pro / Úno 19:00 3.2 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Pro / Úno 25.1 David Hanzlíček 1:3 1 2:8
Pro / Úno 27.1 Pavel Folta 0:3 1 0:10
Pro / Úno 11.2 Filip Křivohlávek 3:0 1 10:0
Pro / Úno 18.2 Nikol Hanzlíčková 3:1 1 8:2
Pro / Úno 19:00 16.2 Roman Maršalík 3:1 1 8:2
Úno / Dub 19.4 Zbyněk Jurča 0:3 1 0:10
Úno / Dub 19:15 4.4 David Hanzlíček 0:3 1 0:10
Úno / Dub 23.3 Pavel Folta 3:1 1 8:2
Úno / Dub 18.4 Nikol Hanzlíčková 3:2 1 6:4
Úno / Dub 19:00 27.4 Ladislav Kovář 3:2 1 6:4
Úno / Dub 13.4 Marek Jiskra 0:3 1 0:10
Srp / Říj 09:53 16.10 Body za účast ve 2 . skupině 2 45
Říj / Pro 10:29 22.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 65
Pro / Úno 11:15 29.2 Body za účast v 1 . skupině 1 90
Úno / Dub 19:42 17.5 Body za účast v 1 . skupině 1 95

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.