SPORTY

Jiří Skalický

Liga BL 19/20
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 223
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 13
Skrečované zápasy 1

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 19:05 8.10 Martin Krejčí 3:0 4 10:0
Zář / Říj 3.10 Michal Krejčí 3:0 4 10:0
Zář / Říj 19.9 Radek Šulc 2:3 4 4:6
Říj / Lis 28.10 David Valenta 0:3 3 0:10
Říj / Lis 1.11 Martin Mrštný 3:0 3 10:0
Říj / Lis 27.10 Ladislav Chládek 0:3 3 0:10
Říj / Lis 31.10 Radek Šulc 1:3 3 2:8
Říj / Lis 20:50 20.10 Jakub Kubelka 0:3 3 0:10
Lis / Pro 5.12 Martin Mrštný 3:1 4 8:2
Lis / Pro 23.12 Radek Šulc 2:3 4 4:6
Lis / Pro 23.12 Martin Krejčí 3:S 4 10:-3
Pro / Led 12.1 David Valenta 2:3 3 4:6
Pro / Led 14.1 Jan Pipek 0:3 3 0:10
Pro / Led 2.1 Jitka Řeháková 0:3 3 0:10
Pro / Led 9.1 Radek Šulc 2:3 3 4:6
Led / Bře 27.2 Radek Šulc 3:2 4 6:4
Led / Bře 4.2 Miroslav Kovář 1:3 4 2:8
Led / Bře 1.3 Michal Krejčí 3:1 4 8:2
Led / Bře 10.2 Patrik Macek 3:0 4 10:0
Bře / Čer 14.3 Steffen Brauner 3:N 3 10:0
Bře / Čer 5.3 Jitka Řeháková 1:3 3 2:8
Bře / Čer 10.6 Radek Šulc N:N 3 0:0
Bře / Čer 25.5 Miroslav Kovář 2:3 3 4:6
Říj / Lis 10:31 20.11 Body za účast ve 3 . skupině 3 20
Lis / Pro 11:34 25.12 Body za účast ve 4 . skupině 4 15
Pro / Led 19:25 29.1 Body za účast ve 3 . skupině 3 35
Led / Bře 15:37 4.3 Body za účast ve 4 . skupině 4 15
Bře / Čer 11:43 10.6 Body za účast ve 3 . skupině 3 30
Liga BL18/19
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 219
Vyhrané zápasy 3
Prohrané zápasy 7
Skrečované zápasy 9

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 29.10 David Sonntag S:S 3 -5:-5
Zář / Říj 17.10 Martin Mrštný 3:2 3 6:4
Zář / Říj 29.10 David Mazal S:S 3 -5:-5
Zář / Říj 19.10 Radovan Brožek 1:3 3 2:8
Lis / Pro 23.11 Michal Štarman 0:3 2 0:10
Lis / Pro 15.12 Marek Jiskra 0:3 2 0:10
Lis / Pro 26.11 Radovan Brožek 0:3 2 0:10
Lis / Pro 3.12 Martin Mrštný 1:3 2 2:8
Pro / Úno 4.2 Martin Mrštný 1:3 3 2:8
Pro / Úno 27.1 Jaromír Selichar 1:3 3 2:8
Pro / Úno 30.1 Peter Jačisko 3:N 3 10:0
Pro / Úno 21.1 Radek Šulc 3:0 3 10:0
Úno / Bře 13.3 Roman Maršalík N:3 2 0:10
Úno / Bře 12.3 Marek Jiskra N:N 2 -5:-5
Úno / Bře 13.3 Jaromír Selichar N:3 2 0:10
Úno / Bře 13.3 Daniel Vávra N:3 2 0:10
Bře / Dub 29.4 Radek Šulc S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 29.4 David Sonntag S:S 3 -5:-5
Bře / Dub 29.4 Jindřich Marek S:S 3 -5:-5
Zář / Říj 09:14 5.11 Body za účast ve 3 . skupině 3 50
Lis / Pro 14:18 28.12 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Pro / Úno 14:00 8.2 Body za účast ve 3 . skupině 3 35
Úno / Bře 13:51 28.3 Body za účast ve 2 . skupině 2 55
Bře / Dub 11:26 3.5 Body za účast ve 3 . skupině 3 20
Liga BL17
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 312
Vyhrané zápasy 9
Prohrané zápasy 8
Skrečované zápasy 7

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Zář / Říj 24.10 Michal Jelínek 3:2 6 6:4
Zář / Říj 23.10 Miroslav Franc 3:0 6 10:0
Zář / Říj 27.10 Jan Dymák 2:3 6 4:6
Zář / Říj 27.10 Tomáš Vanžura 3:0 6 10:0
Lis / Pro 3.11 Mirek Gregor 0:3 5 0:10
Lis / Pro 25.11 Martin Mrštný 0:3 5 0:10
Lis / Pro 13.12 David Sonntag 0:3 5 0:10
Lis / Pro 23.11 Michal Jelínek 3:2 5 6:4
Pro / Led 23.1 Jindřich Marek S:3 6 -3:10
Pro / Led 23.1 David Mazal S:3 6 -3:10
Pro / Led 23.1 Jiří Divišek S:S 6 -5:-5
Pro / Led 23.1 Pavel Tomášek S:3 6 -3:10
Led / Bře 8.3 Miroslav Bartoň 3:0 7 10:0
Led / Bře 9.2 Miroslav Franc 3:0 7 10:0
Led / Bře 19.2 Radovan Brožek 1:3 7 2:8
Led / Bře 25.2 Klára Zámečníková 3:0 7 10:0
Bře / Dub 7.4 Jindřich Marek 3:0 6 10:0
Bře / Dub 14.4 David Mazal 0:3 6 0:10
Bře / Dub 5.4 Radovan Brožek 0:3 6 0:10
Bře / Dub 13.4 Miroslav Bartoň 3:1 6 8:2
Kvě 6.6 Pavel Hrobař S:S 5 -5:-5
Kvě 6.6 Martina Goláňová S:S 5 -5:-5
Kvě 6.6 David Mazal S:S 5 -5:-5
Kvě 18.5 Radovan Brožek 0:3 5 0:10
Zář / Říj 10:22 31.10 Body za účast v 6 . skupině 6 15
Lis / Pro 17:42 18.12 Body za účast v 5 . skupině 5 75
Pro / Led 16:43 29.1 Body za účast v 6 . skupině 6 45
Led / Bře 10:27 16.3 Body za účast v 7 . skupině 7 15
Bře / Dub 10:35 2.5 Body za účast v 6 . skupině 6 45
Kvě 10:25 17.9 Body za účast v 5 . skupině 5 60
Liga BL LÉTO 2017
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 14
Vyhrané zápasy 1
Prohrané zápasy 11
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Čer / Zář 14.8 Martin Mrštný 0:3 1 0:10
Čer / Zář 21.8 Michal Štarman 0:3 1 0:10
Čer / Zář 26.7 Lukáš Dostál 0:3 1 0:10
Čer / Zář 27.7 Jindřich Marek 0:3 1 0:10
Čer / Zář 2.8 Štěpán Sonntag 0:3 1 0:10
Čer / Zář 10.8 Lenka Valentová 2:3 1 4:6
Čer / Zář 31.8 David Valenta 0:3 1 0:10
Čer / Zář 31.7 Daniel Vávra 3:S 1 10:-3
Čer / Zář 27.7 Jakub Kubelka 0:3 1 0:10
Čer / Zář 11.8 Jaroslav Vybíral 0:3 1 0:10
Čer / Zář 16.8 Michal Jelínek 0:3 1 0:10
Čer / Zář 7.8 Roman Maršalík 0:3 1 0:10
Liga BL16
Sport Badminton
Skupina Zatím žádná
Celkové body 29
Vyhrané zápasy 2
Prohrané zápasy 12
Skrečované zápasy 0

Zápasy

Kolo Datum Jméno soupeře Výsledek Skupina Body
Pro / Led 20:15 23.12 Jaroslav Vybíral 0:3 7 0:10
Pro / Led 17.12 Štěpán Sonntag 0:3 7 0:10
Pro / Led 14.1 David Sonntag 1:3 7 2:8
Pro / Led 29.12 Michal Jelínek 0:3 7 0:10
Led / Bře 16.3 Tomáš Brokeš 0:3 6 0:10
Led / Bře 15.3 David Sonntag 0:3 6 0:10
Led / Bře 1.3 Štěpán Sonntag 0:3 6 0:10
Led / Bře 24.2 Jaroslav Vybíral 0:3 6 0:10
Led / Bře 28.2 Michal Jelínek 3:2 6 6:4
Bře / Kvě 22.4 Ivo Kopecký 1:3 6 2:8
Bře / Kvě 21.4 Martin Bolhaj 3:0 6 10:0
Bře / Kvě 6.5 David Sonntag 0:3 6 0:10
Bře / Kvě 20.4 Tomáš Brokeš 1:3 6 2:8
Bře / Kvě 19.4 Michal Jelínek 1:3 6 2:8
16:00 18.3 turnaj 1 5

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.