SPORTY
Podzim 2020 - startujeme v září
Publikováno 21.08.2020
Změněno 23.09.2020

PODZIM VE SPORTCENTRU FOREA

 

Po prázdninách zase najíždíme do plného sportovního režimu a s tím jsou spojené i novinky.

 

1. PASÁŽ

Intenzivně pracujeme na dokončení "pasáže" - kudy povede nový vstup do sportcentra a zajistí se tak lepší odbavení recepce pro sportcentrum.

Vznikne tam nová půjčovna, obchod se sportovním zbožím a mnoho dalšího. O spuštění vás budeme informovat.

 

2. NOVÉ LEKCE

Vypsali jsme nové lekce od září na které se dá hlásit. Pokračovat budou i oblíbené lekce Power Yogy s Verčou M. a Petrou Č.

Na všechny lekce je možné se hlásit přes rezervační systém. Pokud si chcete vytvořit opakovanou rezervaci, tak je potřeba mít na svém účtu nahraný dostatečnný počet kreditů.

Sára se nám vrací zpět do lektorského týmu a bere si novou lekci TRX ve středu.

Chybí Vám u nás nějaká lekce, nebo se dokonce chcete stát naším lektorem? Neváhejte nám napsat na forea@forea.cz

 

3. SAMOOBSLUŽNÝ REŽIM

Stále zůstává pravidlo, že pro rezervaci lekce je nutné mít dostatečný počet kreditů na účtu. Doporučujeme tedy nejrychlejší způsob přes platební bránu. Při platbě přes účet může tvrat než Vám kredity ručně nahrajeme do systému. Využijte dostupných bonusů při nahrátí většího počtu kreditů.

 

4. PLATBA MULTISPORTEM

Platba multisportem je stále možná - pro vybrané lekce.Na rezervaci je ale nutné mít nahrané kredity v hodnotě  1 lekce. Po platbě na recepci vám kredity budou opět vráceny na účet pro vytvoření další rezervace.

 

5. KURZY POLE DANCE

Lekce pole dance jsou po prázdninách opět formou kurzů. Máme kurzy pro děti i dospělé. Pokud jste úplný začátečník tak navštivte naše záložky: Pole dance / Pole dance děti a junioři - pro více info. Začínáme už 14.9.

 

6. BEZPEČNOST

Dle posledních nařízení vlády není provoz sportcenter nijak omezen. Od 1.9. bychom měli ve všech veřejných vnitřních prostorách - mimo skupinové lekce, nosit roušku. O případných změnách a opatřeních vás budeme informovat. Dbejte prosím jen na bezpečnost svoji a okolí a pokud se necítíte dobře, vyvarujte se kontaktu s větší skupinou lidí. Na lekcích se na vás moc těšíme.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Tým Sportcentrum Forea

 

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.