SPORTY
Otevíráme 3.12.
Publikováno 30.11.2020
Změněno 30.11.2020

OTEVÍRÁME 3.12. 2020

Po vládních nařízeních opět najíždíme do omezeného sportovního režimu.

1. PASÁŽ

Spouštíme nový vstup do sportcentra z areálu. Procházet se bude novou pasáží s posezením. Nachází se zde nová půjčovna, obchod se sportovním zbožím, šipky, kulečník a dětský koutek. Starý vchod bude uzamčen, tak ať se u nás neztratíte :) Možná si všimnete i nad vstupem nápisu Wellness - to pro vás intenizvně připravujeme a můžete se na něj do budoucna těšit.

2. LEKCE A KURZY

Postupně obnovujeme lekce a kurzy. Sledujte záložky jednotlivých sportů a svoje emaily, kde se dozvíte o případném zrušení vaší rezervace. Všechny lekce a kurzy jsou vytvořené v počtu 9+1. Ve všech společných prostorách je nutné nosit roušku a to včetně lekcí. Zároveň prosím dbejte zvýšené osobní hygieny a dodržujte doporučené rozestupy.Opatření a nařízení se neustále mění, proto prosím sledujte vaše emailové schránky a hlídejte si svoje rezervace. Děkuejeme za spolupráci. 

Chybí Vám u nás nějaká lekce, nebo se dokonce chcete stát naším lektorem? Neváhejte nám napsat na forea@forea.cz

3. ŠIPKY A KULEČNÍK

Ve sportovních záložkách nám přibyly 2 nové možnosti. Nově si můžete rezervovat šipky nebo kulečník. Více informací o cenách a rezervacích najdete v záložce KULEČNÍK a ŠIPKY

4. SAMOOBSLUŽNÝ REŽIM

Stále zůstává pravidlo, že pro rezervaci lekce je nutné mít dostatečný počet kreditů na účtu. Doporučujeme tedy nejrychlejší způsob přes platební bránu. Při platbě přes účet může tvrat než Vám kredity ručně nahrajeme do systému. Využijte dostupných bonusů při nahrátí většího počtu kreditů.

5. PLATBA MULTISPORTEM

Platba multisportem je stále možná - pro vybrané lekce.Na rezervaci je ale nutné mít nahrané kredity v hodnotě  1 lekce. Po platbě na recepci vám kredity budou opět vráceny na účet pro vytvoření další rezervace.

6. KURZY POLE DANCE

Obnovujeme všechny kurzy pole dance. Začínat se bude v týdnu od 7.12. a cvičit budeme i v týdnu od 14.12.. Lekce, které z důvodu nařízení neproběhly, budou posunuty po novém roce.

7. BOULDER

V provozu je nový vstup na boulder z šaten - přes galerii kolem Snack baru - do dveří - po kulatém schodišti dolů. Informujte se u obsluhy. Vstup přes kurty je uzamčen.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Tým Sportcentrum Forea

 

PRO DĚTI

Zde si můžete prohlédnout sporty určené pro děti, které najdete u nás ve sportcentru.